«Я купую одяг для дитини, якої у мене немає», — Кара Делевінь зробила відверте зізнання

Зірка «маніфестує» дитину

Кара Делевінь знову вражає прихильників своїми відвертими зізнаннями в інтерв’ю. Цього разу 29-річна супермодель поділилася, що купує одяг для своєї дитини, котрої не існує, бо вірить, що такий «маніфест» у майбутньому допоможе їй народити. 

Кара Делевінь

«Я купую дитячий одяг для своєї майбутньої дитини, якої не існує, — сказала Кара. — Особливо мене чіпляє дитяче взуття — воно розбиває моє серце. Днями я пішла на шопінг та придбала ці малесенькі кросівки Air Jordan, вони бузкові та мають зображення лева. Я маніфестую…»

Кара, яка ідентифікує себе як пансексуальну особу, також поділилася думками про відсутність прикладу для наслідування для дітей, що належали до ЛГБТ-спільноти, коли вона підростала, і як це надихає її бути відкритою.

Кара Делевінь

«Я думаю, що я б набагато менше себе ненавиділа та соромилася себе, якби у мене хтось був. Єдиний плюс полягає в тому, що тепер це дає мені стимул відкрито говорити про це та робити життя людей легшим». 

Кара Делевінь

Нагадаємо, що нещодавно Кара Делевінь дала велике інтерв’ю, в якому відверто розповіла про своє дитинство, проблеми дорослішання, конкуренцію серед сестер Делевінь та про свою орієнтацію. 

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали