«Я була ніби ізольованою від соціуму», — Кара Делевінь відверто розповіла про дитинство та орієнтацію

Труднощі дорослішання та самотність

Всесвітньовідома супермодель Кара Делевінь не звикла приховувати справжню себе та підлаштовуватися під інших. Та чи завжди вона була такою? Нещодавно Кара разом зі своїми сестрами Хлої та Поппі дала велике інтерв’ю The Sunday Times, де відверто розповіла про своє дитинство, проблеми дорослішання, конкуренцію серед сестер Делевінь та про свою орієнтацію. 

Сестри Делевінь

За словами Кари, її дитинство було дивним для нормальної дитини, а дорослішання далося нелегко. Річ у тім, що зірка ідентифікує себе пансексуалом — вона відчуває сексуальний потяг до людини незалежно від її статі, гендеру чи орієнтації. Через це модель відчувала себе не такою, як інші.

«Моє дитинство було дивним для нормальної дитини. Я відчувала себе ніби ізольованою від соціуму, і потім мені було складно адаптуватися. Мої сестри робили все, щоб перебувати поряд зі мною, проте я повинна була пройти через це самостійно, аби зрозуміти, хто я». 

Кара Делевінь

«У першу чергу я вважала себе бунтаркою, я не хотіла прямо порушувати правила, проте завжди ставила їх під сумнів. Мені подобалося бути неслухняною. Я думаю, що була єдиною такою серед нас трьох», — додала Кара. 

Зірка також поділилася, що бути моделлю для неї завжди означало грати. Дівчина постійно намагалася відповідати зразку, проте зрештою знайшла шлях до себе та навчилася керувати своїми емоціями.

Кара Делевінь

Сестри Делевінь відзначають, що між ними ніколи не було конкуренції, а титул супермоделі за правом належить Карі.

Нагадаємо, в листопаді 2021 стало відомо, що бренд Karl Lagerfeld випустить нову колекцію разом із Карою Делевінь, присвячену дружбі моделі та дизайнера. 

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали