«Я б не допустила такого зі своїми доньками». Брук Шилдс розповіла про своє дитинство

Жахливі подробиці

У квітні на Hulu вийде документальний фільм Brooke Shields: Pretty Baby, в якому акторка поділилася відвертими й часто трагічними історіями зі свого життя. Зокрема, Брук Шилдс заявила, що ніколи б не допустила участі своїх доньок у «порнографії», до якої її залучала матір.

Брук Шилдс

За словами Брук, їй було всього 11 років, коли вона була змушена грати повію та «спокусливо» цілувати 27-річного Кіта Керрадіна у фільмі 1978 року Pretty Baby. Акторка досі не розуміє, як її мама спостерігала за цим і не втручалася.

«Це дитяча порнографія! Ти б дозволила нам зробити це в 11 років?» — запитує Роуен, старша донька Брук, свою маму в одному з фрагментів документального фільму.

Брук Шилдс

«Мені було важко не виправдовувати свою маму перед ними, але коли вони запитали, я подумала: "О боже, я повинна це визнати". Але я не знаю, чому вона думала, що все гаразд», — сказала Брук виданню The Sunday Times Magazine, згадуючи цю розмову.

Окрім цього, Брук довго не визнавала провину своєї матері в тому, що їй довелося позувати оголеною для Playboy у віці 10 років.

Зазначимо, що мати акторки страждала від алкоголізму та померла у 2012 році.

Нагадаємо, що Брук Шилдс розповіла про пережите зґвалтування.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали