Брук Шилдс розповіла, як пережила зґвалтування

Зірка навіть не могла боротися з кривдником

Після 35 років мовчання Брук Шилдс розповіла про пережите у 22 роки зґвалтування. 57-річна акторка поділилася страшною історією, яка трапилася з нею після закінчення коледжу. Подробицями зґвалтування Шилдс поділилася у документальному фільмі Pretty Baby. 

Акторка розповіла, що добре знала чоловіка, який це зробив, однак ім’я його вирішила не називати. Шилдс та чоловік зустрілися, аби обговорити її нову роль у кіно. Вони спілкувалися в ресторані, а після цього чоловік запропонував Шилдс почекати на таксі у нього в готелі. Коли акторка піднялася до номеру, її знайомий вийшов у іншу кімнату. Поки його не було, дівчина роздивлялася у бінокль гру у волейбол.

«Двері відкрилися, і цей чоловік зайшов абсолютно голий. А я, тримаючи в руках бінокль, подумала: "Дідько!" Коли я опустила бінокль, він вже був на мені, наче у реслінгу», — згадала Шилдс.

Жінка розповіла, що їй було важко боротися, тому вона просто завмерла. Брук вирішила відключити усі почуття та перечекати цей жахливий момент.

«Я боялася, що мене задушать або ще щось. Тому я не стала сильно чинити опір. Я не чинила опір. Я просто завмерла. Я думала, що одного "ні" мало бути достатньо, і я просто подумала: "Залишитися в живих і піти", і я просто відключилася від усього цього. Після я спустилася на ліфті та спіймала собі таксі. Я просто плакала всю дорогу до квартири моєї подруги», — поділилася акторка. 

Після жахливого інциденту Шилдс написала листа ґвалтівнику, в якому висловила свою зневагу, біль та розчарування. За словами жінки, вона намагалася забути про страшні події того вечора і стерти цей епізод зі свого життя.

«Я просто сказала: "Знаєте що? Я відмовляюся бути жертвою, тому що це те, що трапляється незалежно від того, хто ти є і що ти думаєш, готовий до цього чи ні. Я хотіла викреслити все це зі своєї пам`яті і тіла і просто продовжувати йти тим шляхом, яким я йшла. Система жодного разу не прийшла мені на допомогу. Тому мені просто довелося стати сильнішою самотужки», — сказала Шилдс.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали