Who tf did I marry: як 50-серійна історія заміжжя американки захопила весь TikTok

Сюжет для серіалу Netflix

Уявіть собі, що все, про що вам розповідав ваш чоловік, включно з історією його родини, кар’єрою і фінансовим статусом, виявилося абсолютною брехнею. А американці на ім`я Різа Тіза й уявляти не довелося, адже все це вона пережила на власному досвіді. З 14 по 17 лютого жінка опублікувала 50 частин відео Who tf did I marry («За кого я вийшла заміж») по 10 хвилин кожна у TikTok, де детально розповіла про свою історію шлюбу з патологічним брехуном. Лише за декілька днів ролики підірвали соцмережу: охочих дізнатися, як чоловік Різи більш ніж рік створював ілюзію свого минулого й теперішнього життя, виявилося чимало, тож перший епізод зібрав понад 34 мільйони переглядів. Користувачі TikTok переконані, що цей сюжет неодмінно має взяти до уваги Netflix і створити на його основі цілий серіал. Щоб ви не переглядали 8-годинне шоу, передаємо вам коротко розповідь Різи Тізи. 

Як почалася історія Різи Тізи

Починає Різа свою розповідь з того, що сама вона зі штату Джорджія і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком онлайн за кілька днів до початку пандемії у березні 2020 року. Упродовж усіх 50 частин вона описуватиме події, які відбувалися від того часу й до грудня 2021-го. 

«Я збираюся розповісти історію про те, як я зустрічалася, вийшла заміж і розлучилася зі справжнім патологічним брехуном. Я буду чесною, навіть якщо це змусить мене мати поганий вигляд», — зазначила жінка в першій частині. 

 

@reesamteesa Who TF Did I Marry- Part One #pathologicalliar #reesateesa #fypシ #fyp ♬ original sound - ReesaTeesa

 

Чоловіком, якого зустріла Різа, виявився 42-річний Легіон (в оригіналі — Legion), як його назвала оповідачка. Таке прізвисько було обране не дарма: у Біблії legion — це група демонів, які захопили людину. За розповіддю Різи, чоловік спочатку здався їй дуже милим і привабливим. Він одразу заявив про свої серйозні плани: зазначив, що хоче створити сім’ю і готовий повністю її забезпечувати, адже має доволі високий фінансовий статус завдяки попередній і теперішній роботі. Разом з ним Різа відчула, що їй більше не доведеться хвилюватися про гроші. Хоч жінка й походила з релігійної родини, з Легіоном вона з’їхалася майже одразу, щоб не проживати карантин на самоті. 

Перші червоні прапорці почали проявлятися вже на самому початку, коли пара обирала, у кого вдома вони осядуть. Різа на той час винаймала трикімнатний будинок, а Легіон натомість жив у невеликій студії. Чому заможна людина не обрала для життя більшу оселю? Чоловік це пояснив тим, що він лише переїхав із Каліфорнії і ще не встиг орендувати будинок. Тож було вирішено почати карантин вдома в Різи, поки вони не придбають іншу нерухомість. Саме період пандемії й став для Легіона чудовим фоном для того, щоб вигадувати свої історії та виправдання. 

Що Різа знала про свого чоловіка спочатку

Ще на їхньому першому побаченні Легіон розповів, що закінчив коледж у Сан-Дієго й кілька років професійно займався футболом на арені, завдяки чому у нього залишилося чимало коштів на офшорному рахунку. Чимало — це стільки, щоб мати змогу одразу оплатити будинок, який коштує близько $700 000. Згодом він працював в Apple. Переїхати з Каліфорнії до Джорджії його змусило розлучення з колишньою дружиною, яка нібито його зрадила. Зараз в Атланті він отримав посаду віцепрезидента компанії, яка виробляє спеції.

Щодо своєї родини, то Легіон зазначив, що батьки давно померли та в нього залишилися два рідних і два зведених брати, дві сестри, тітка й кузени. Він мав досить близькі стосунки з ними, щодня говорив телефоном. Здебільшого Різа з ними не розмовляла, а лише передавала «привіт» через чоловіка, чула, як він розповідає рідним про їхнє життя. Тоді жінка навіть не замислювалася про те, що стосунки з сім’єю можуть бути вигаданими.

 

@reesamteesa Part Eleven #reesateesa #series #whotfdidimarry #fyp #fypシ #exes ♬ original sound - ReesaTeesa

 

У травні Різа завагітніла, однак уже в червні у неї стався викидень. У той період пара активно шукала будинок, який би вони могли придбати для їхньої сім’ї, адже Легіон неодноразово стверджував, що може собі його дозволити. У січні 2021-го вони одружилися, однак упродовж усього часу Різа помічала очевидну брехню й червоні прапорці, тому почала записувати аудіощоденники, і саме завдяки їм вона зараз змогла розповісти всю історію.

Як відкривалася брехня

У червні 2020 року пара обрала будинок, у якому хотіли б оселитися. Легіон підготував усі документи й сказав Різі, що омріяний дім уже скоро буде їхнім. Проте в якийсь із днів жінка побачила в інтернеті те, що будинок зняли з продажу, і дізналася, що його придбало інше подружжя. Так вона спіймала Легіона за першою брехнею. Упродовж наступних місяців щоразу, як пара намагалася придбати дім, чоловік знаходив інші виправдання, чому їм не вдасться його купити. Головною причиною ставало те, що Легіон відмовлявся надавати докази того, що він володіє необхідною сумою коштів. 

Згодом чоловік хотів подарувати Різі дорогий автомобіль. Вони безліч разів їздили до різних салонів тестувати машини, жінка навіть вподобала декілька, однак знову все йшло не за планом і Легіон не доводив справу до кінця. Як оповідачка потім зазначила, він немовби хотів дати їй надію, побачити захоплену реакцію, насолодитися цим, а потім просто все перекреслити. 

Ще одним епізодом стало те, як Легіон зателефонував дружині на роботу й сказав, що до їхнього будинку приїжджав якийсь чоловік, який шукав Різу. Жінку це неабияк здивувало, адже небагато хто знав, де вона проживає. Уже вдома Легіон звинуватив дружину, що це точно був хтось із її колишніх. Викрити правду допомогла камера спостереження, яка стояла у сусідів і захоплювала частину подвір’я жінки. Виявилося, що абсолютно ніхто не приїжджав у той день до їхнього будинку, і так Легіон просто хотів побачити реакцію Різи. 

Останньою краплею стала зрада чоловіка, яку героїня історії виявила, зазирнувши до листувань Легіона у Facebook. Це дозволило Різі остаточно подати на розлучення з чоловіком, що раніше вона не могла зробити з релігійних поглядів. Вона вигнала Легіона зі свого будинку та змінила всі замки. 

 

@reesamteesa Part 50  #pathologicalliar #reesateesa #fypシ #whotfdidimarry #fyp #exes #finale ♬ Boundless Worship - Josué Novais Piano Worship

 

Після всієї очевидної брехні жінка почала шукати правду про свого чоловіка. Отримавши його справжній номер соціального страхування, який їй був необхідний для нової роботи, Різа виявила, що Легіон брехав про безліч сфер свого життя. Він був не віцепрезидентом компанії, а оператором навантажувача. Також чоловік мав кримінальне минуле: раніше був засуджений за те, що видавав себе офіцером. До того ж він ніколи не жив у Каліфорнії, а зі своєю попередньою дружиною одружився і згодом розлучився тут, у Джорджії. Це ж підтвердила і сама колишня, якій Різа, знайшовши її номер, згодом зателефонувала.

Цікава історія виявилася і з його сім’єю. Ніяких сестер і зведених братів ніколи не існувало: натомість старший брат Легіона розповів, що той з самого дитинства був брехуном і більшість здобутків, про які він розповідав, належать близнюку чоловіка. Легіон щоранку імітував 30-хвилинні розмови з родиною, а в реальності просто говорив сам із собою. Також не було й ніяких статків: після того, як Різа вигнала чоловіка зі свого дому, він якийсь час жив у своїй машині, навіть не маючи змоги нормально харчуватися.

Чим закінчилася історія

З чоловіком Різа врешті-решт розлучилася. Коли той намагався приїхати до її будинку, його затримала поліція, оскільки мала ордер на арешт. Однак Легіона доволі швидко випустили, тому виходом для Різи став переїзд до іншого міста, де вона знайшла іншу роботу. 

В останньому відео жінка зізналася, що своєю історією хотіла допомогти іншим дівчатам запобігти подібним ситуаціям, щоб вони не велися на історії таких брехунів і вберегли своє життя.

Користувачі соцмережі розділилися на тих, хто вірить розповіді Різи, й тих, хто вважає, що жінка це вигадала, щоб отримати популярність і гроші. Що з цього правда — невідомо, однак історія виявилася справді повчальною.

 

@ghgarre Cant get enough

Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали