War is not over: українські військові переспівали легендарні різдвяні хіти, щоб нагадати світу про війну

Героями відео стали військовослужбовці Збройних сил України, парамедик Української добровольчої армії та військові медики

Фандрейзингова платформа UNITED24 випустила ролик, у якому українські військові співають відомі різдвяні пісні.

Кавер-версії пісень, що містять змінені слова, які нагадують про війну та важливість підтримки України, виконані на бандурі, сопілці, гітарі, перкусії та синтезаторі. Відео знімали у бліндажі на бахмутському напрямку, на тлі знищених росіянами цивільних обʼєктів: будинку культури та залізничного вокзалу в Лимані, шкіл та автозаправної станції у Костянтинівці за 15 км від лінії фронту.

«Ми хотіли привітати світ із прийдешнім Різдвом і водночас нагадати, що війна в Україні триває. Обрані пісні є справжніми символами свят. У кожній з них ми замінили декілька слів. Наприклад, у композиції Джона Леннона Happy Xmas звучать слова war is over (“війна завершилась”). Ми додали всього одне “не” — “війна не завершилась” (war is not over). Або ж I’ll Be Home for Christmas — пісня, яка була написана від імені солдата-учасника Другої світової війни і яку співав Френк Сінатра. I will be home this Christmas (“Я буду вдома цього Різдва”) змінилося на I won`t be home this Christmas (“Я не буду вдома цього Різдва”). З вуст українських військових ці рядки звучали так щемливо й так щиро! Україні потрібна підтримка. І сьогодні, і на Різдво, і на Новий рік. Ми віримо, що світ це знову відчує і буде поруч», — говорить координаторка фандрейзингової платформи UNITED24 Ярослава Гресь.

Героями відео стали військовослужбовці Збройних сил України, парамедик Української добровольчої армії та військові медики.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали