СЕКС (УЖЕ НЕ) ПРОДАЄ АБО ЩО РОБИТИ З СЕКСИЗМОМ В...

ЭЛЕГАНТНАЯ КЕЙТ МИДДЛТОН ПОЯВИЛАСЬ НА СВАДЬБЕ...

ROYAL STYLE: ЯК ОДЯГАЮТЬ КОРОЛІВСЬКИХ ДІТЕЙ У...

НА ВЕСІЛЛЯ МЕГАН МАРКЛ ТА ПРИНЦА ГАРРІ...

СЕКРЕТЫ ПОХУДЕНИЯ: НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

Все, що відомо про візит Міли Куніс та Ештона Катчера до Чернівців

Зіркове подружжя сколихнуло розмірене життя маленького українського міста своїм несподіваним приїздом

Вчора Міла Куніс та Ештон Катчер спонтанно приїхали до Чернівців – міста, де у 1983у році народилася Міла. Пара прибула з Будапешту, де зараз Куніс разом зі ще однією українською акторкою Іванною Сахно, знімається у комедії «Шпигун, котрий мене кинув». Як тільки у Міли з’явився вільний час, вона вирішила показати чоловіку місто, де вона народилась та росла до 7 років. Чернівчанам, яким пощастило зустріти Куніс та Катчера цього дня, вдалось зробити з ними селфі, і судячи з усього, зірки охоче йшли на контакт.

Екскурсію Чернівцями для голлівудської пари влаштував режисер Сергій Скорбун,котрий провів їх знаменитою вулицею О. Кобилянської, також вони побували поблизу драмтеатру і на Соборній площі. «Вони приїхали з Будапешту буквально на кілька годин з особистих питань. Зустрілися з ними у кав’ярні "Кофеїн" поблизу Театральної площі. Мілі та Ештону дуже сподобалося місто. Я помітив у них тільки єдиний натяк на погані українські дороги", – розповів Сергій Скобун кореспонденту видання «Молодий буковинець».

«Ми спочатку спілкувалися з ними англійською мовою. Але пізніше Міла попросила, щоб ми перейшли на російську. "Я дома, и я хочу разговаривать на родном языке", - сказала вона. Розмовляли про кіно, розмовляли про той проект, який ми їй запропонували. Вони подивилися частину відео із фільму "Легенда Карпат", і їм сподобалося!", – додав український режисер.

«У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила ці зйомки, які ми проводили. Сподобалися ті локації і ті костюми. Вона так і сказала: "Я би залюбки знялася в якомусь українському фільмі", – розповів Сергій Скобун.

За словами режисера, він подарував Мілі букет квітів, на що Ештон Катчер пожартував «А для мене букет де? Я теж люблю квіти!».

«Це було принизливо»: Міла Куніс розповіла про свій візит до Чернівців

Журналісти з’ясували, що Міла Куніс сказала неправду про свій візит до Чернівців

С подиума на экран: 10 знаменитостей, которые начинали как модели

Загрузка...