Волонтери Repair Together випустили серіал про толоки та Інтернаціональний будівельний табір

Будні волонтерів

Волонтерська організація Repair Together випустила новий епізод документального серіалу про інтернаціональний будівельний табір на Чернігівщині. У ньому показують веселі будні волонтерів та життя села.

У цьому випуску волонтери розповідають: як люди в селах будували хати 100-200 років тому; як зародилася організація Repair Together та її проєкт Толока; чи має нинішня толока щось спільне з традиційною; як сучасні толочани зводять будинки в селах; чому спільна праця разом з Repair Together, наче магніт, притягує до себе все більше і більше людей.

Режисером серіалу став один із засновників проєкту Repair Together Олександр Кучинський. 

Repair Together — це організація, яка займається залученням волонтерів для  відновлення зруйнованих сіл. Наразі діють на Чернігівщині. Загалом долучили понад 4000 волонтерів з усього світу до різноманітних заходів із відбудови.

Інтернаціональний будівельний табір організовано ГО Repair Together у межах програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу. 


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали