#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя, Василь Байдак та інші волонтери у мотиваційному відео Любомира Левицького

Історія про сучасних героїв

Молодіжна ініціатива #ВліпиЗаСебе презентувала нове мотиваційне відео на підтримку волонтерського руху та професійного громадського сектора в Україні.  

Головний меседж ролика в тому, щоб показати трансформацію кожного молодого українця в цей складний період в історії країни. Волонтери і громадські діячі — це не окремі люди, які живуть десь там, мають суперздібності та допомагають, наче чарівники. Поки ЗСУ захищають нас на передовій, волонтери борються в тилу. І саме їхній боротьбі присвячене відео «Вліпи за Перемогу», що неодмінно надихне молодь займати активну позицію та робити максимум там, де можна бути корисними.

Режисером ролика виступив Любомир Левицький, який від початку повномасштабного вторгнення бере участь у волонтерських проєктах, підтримує військових та знімає документальне кіно про українські реалії. 

Герої відео — яскраві представники волонтерського руху України, соціально відповідальні люди та громадські організації. Зокрема, Power Kit — винахідники, що безкоштовно забезпечують ЗСУ надпотужними павербанками, створеними з використаних електронних сигарет; 11-річна Валерія Єжова, яка збирає величезні суми грошей для армії, граючи в шашки; лідер гурту «Антитіла» та співзасновник однойменного благодійного фонду Тарас Тополя; стендап-комік і найкреативніший «збирач» коштів на потреби військових Василь Байдак; борець із корупцією Віталій Шабунін; проєкт відновлення Brave To Rebuild, благодійний фонд Happy Paw та інші герої нашого часу.

«Ми збудуємо нову Україну, не погоджуючись зі страхами, а перемагаючи їх. Проєкт #ВліпиЗаСебе саме про таких українців та українок. Сміливих жити далі. Сміливих будувати нове життя. Сміливих об’єднати сьогодні весь світ навколо ідеї свободи та демократії. Проєкт цінний тим, що надихає інших. Наші герої заряджають, надихають та викликають повагу. Ми всі зараз разом у цьому процесі допомоги. Ми — українці!» — коментує Любомир Левицький.

Словом, це історія про кожного з нас. Тих, хто знаходить, донатить, репостить, розвозить, ріже картоплю, плете сітки, зустрічає посилки, годує безпритульних тварин тощо. Ми не стоїмо осторонь — ми діємо. І нас таких майже 40 мільйонів.

«Наша мета — нагадати, що війна триває, і кожен із нас може зробити свій внесок у Перемогу: вліпити за себе та своє майбутнє, — розповідає Тетяна Коврига, директорка GoGlobal. — У нас одна мрія на всіх, і ми робимо все, аби вона здійснилась: кожен на своєму місці. Кожен із нас боєць. І кожен — фронт». 


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали