Вийшов тизер кінострічки «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами книги Кузьми Скрябіна

Жанр фільму — комедійне роуд-муві 

Вийшов офіційний тизер фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами однойменної повісті українського музиканта Кузьми Скрябіна. Про це повідомляє Держкіно, за підтримки якого створюється кінострічка.

Події фільму розгортаються у сумнозвісні 90-ті. За сюжетом музикант-початківець Кузьма вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді» за три дні до запланованого концерту. Він вірить, що там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Але вже з перших хвилин подорожі все йде не за планом, хоча Кузьма пообіцяв своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту — встигнути на виступ. Точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Режисеркою фільму стала Ольга Ряшина, продюсерами — Влад Ряшин, Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль. Головні ролі зіграли Іван Бліндар, Володимир Гева та Марія Стопник. Прем’єру кінострічки запланували на весну 2022 року. Творці зазначають, що хочуть занурити глядачів в атмосферу років, коли відбувалося становлення Кузьми Скрябіна, і наголосити на актуальності та значущості творчості музиканта. 

Нагадаємо, книгу «Я, «Побєда» і Берлін» Кузьми Скрябіна видали у 2006 році — вона стала літературним дебютом українського музиканта. У 2017 році на 8-му Одеському кінофестивалі  озвучили ідею екранізувати  повість. У січні 2020 року оголосили кастинг на роль Кузьми Скрябіна. Самі ж зйомки кінострічки розпочалися у серпні 2020 року.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы