Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

«Війна забрала в мене бажання знімати кліпи. Не розумію, навіщо цим займатися». Алан Бадоєв зробив неочікуване зізнання

Підсумки останніх чотирьох місяців життя режисера

Український режисер Алан Бадоєв у відвертому інтерв’ю Маші Єфросиніній «Екзамен. Нова реальність», яким відкриває оновлену рубрику діалогів під час війни, підбиває власні підсумки останніх чотирьох місяців життя в Україні, вражає непередбачуваними зізнаннями і докорінними змінами в особистому та професійному планах і говорить про болючі теми сьогодення, зокрема власного ставлення до питання мови, життя «на паузі» та пошуку сенсу кожного дня.

Алан Бадоєв

Алан Бадоєв розповів, що намагається наповнити кожен день життям та зрозуміти, як вибудовувати його під час війни. Режисер вірить, що кожна людина має свою долю, від якої неможливо втекти.

«До війни я не думав, що хтось може захотіти забрати у мене свободу. Більше того, спромогтися не тільки у мене її відібрати, а й у цілої країни. Я думав, що це неможливо вже ніколи».

Алан зізнався, що повністю відмовився від себе вчорашнього. Сьогодні він прагне бути корисним та зробити щось для своєї країни.

«Війна забрала в мене бажання знімати кліпи. Я не бачу себе на майданчику. Я навіть не розумію, навіщо цим займатися — не це важливо. Зараз я хочу витрачати себе на те, що прямо тут і зараз допомагатиме і працюватиме на конкретну ціль. Тільки так ми можемо дуже допомогти своїй країні».

Алан Бадоєв

Висловився Алан і щодо гострого питання мови. Режисер вважає, що кожен з нас повинен вивчити українську мову та відкрити для себе цілий світ її неймовірної краси.

«Потрібно розуміти, що українська мова — це кордон. Цей вислів я сприйняв дуже близько до серця. Я зрозумів, що безвідповідально, якщо твої діти не вчать рідної мови, безвідповідально, якщо вони не знають української літератури, безвідповідально, якщо ти її не знаєш».

Нагадаємо, що нещодавно Алан Бадоєв презентував перший тизер документального фільму «Довга доба».


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали