У Києві відбулася вже третя благодійна мотиваційна зустріч UKRAINIAN WOMEN UNITY (UWU), ініційована засновницею клубу Ілоною Гвоздьовою. Цього разу спільно з Благодійним фондом Лілії Ребрик відомі киянки та учасниці клубу зібралися разом щоб допомогти багатодітній родині Зініних з Дніпра, котра не в змозі здійснити реконструкцію свого будинку самостійно. Унаслідок ракетного обстрілу було пошкоджено дах та всі вікна. Після перевірки спеціальною експертною комісією був складений кошторис із відновлення їхнього дому на суму 217 439 грн.
На благодійній зустрічі UWU на БФ «Фонд Лілії Ребрик» удалося зібрати 37 714,50 грн — цієї суми вистачить, щоб установити вікна родині Зініних. Наша країна багата на щирих, добрих та чуйних людей: завдяки Максиму Олександровичу Ігнатьєву вдалося закрити збір. Він уже оплатив матеріали та роботи на суму 188 418,82 грн — і в нашої багатодітної родини все ж таки буде дах над головою.
Ідея об’єднати небайдужих українок, які залишаються в умовах війни у своїй країні, вилилася у справжній жіночий рух. Співтовариство UKRAINIAN WOMEN UNITY збирається вже не вперше, цей захід присвятили темі нових можливостей та тому, як жити далі під час війни. Ілона Гвоздьова, переможниця телевізійного танцювального проєкту «Танці з зірками», викладачка авторської техніки у КНУКІМ, професійна танцівниця, тренерка та чудова мама, дуже серйозно готується до зустрічей, запрошує на заходи відомих жінок, які готові та вміють підтримувати.
«Я зробила свідомий вибір повернутися в Україну. Це моя рідна земля, і моє життя саме тут. Хочу жити у своїй країні, у своєму будинку, допомагати та надихати наших людей. Я завжди мріяла про свій жіночий клуб. Здавалося б, війна, можна було впасти в депресію, але я знайшла однодумців, заручилася підтримкою сильних жінок, і разом нам вдається робити добрі справи», — розповіла вона.
Цього разу спікерами клубу стали: Оксана Середюк, Лілія Ребрик, Ольга Саєнко, Дар’я Пилипенко, Ілона Довгань та Іванна Слабошпицька.
Усіх жінок приголомшила несподівана поява в залі Ектора Хіменеса-Браво. Його щира та душевна промова вразила кожну жінку до глибини душі. Незважаючи на іноземне громадянство, він вважає себе українцем та патріотом нашої держави.
«Мій дім — Буча, я пишаюсь вами, українські жінки. Саме в Україні я зрозумів, що таке бути патріотом. Ви сильний та незламний народ!» — сказав Ектор.
Відомий ресторатор допомагає українцям з перших днів війни, відвідує гарячі точки.
Продовжила захід своєю чуттєвою промовою співзасновниця ресторанного холдингу та ресторанів ВАО, NAM та ВАО Casual — Оксана Середюк.
«24 лютого ми зрозуміли, що маємо робити те, що вміємо найкраще, — готувати. Ми об’єднали всі 36 наших закладів та почали готувати щодня понад 30 000 безкоштовних обідів для постраждалих жителів Харкова, Миколаєва, Полтави, Ірпеня, Бучі, Києва та інших міст. Нам вдалося зберегти тисячі робочих місць для нашої команди та з вірою в прекрасне майбутнє нашої країни відкрити новий ресторан сучасної китайської кухні у Львові. Я вірю, що настане день, коли ми всі зберемося в усіх ресторанах, кафе України, щоб відсвяткувати нашу перемогу! А поки допомагаємо, підтримуємо всіма силами та можливостями наших захисників та людей».
До благодійного івенту долучилися й відомі українські танцівники. Надзвичайний танцювальний перформанс від Performing Arts Theatre FORESIGHT на чолі з Олександром Лещенком ненадовго повернув усіх присутніх жінок до мирних часів та дав надію на світле майбутнє.
Усіх вразило відверте інтерв’ю від головної редакторки VIVA! Іванни Слабошпицької у рубриці «7 чесних хвилин» — цього разу з Лілією Ребрик.
Лілія Ребрик, акторка, телеведуча каналу ДОМ «Ранок Вдома», розповіла свою історію «24 лютого», як, незважаючи на початок війни, зібралася, причепурилася та поїхала на роботу, як дорогою чула вибухи, бачила затори та страх в очах людей, котрі виїздили з Києва, про свої відчуття та усвідомлення неминучого, про свідоме рішення не виїжджати з України, про допомогу людям, нові можливості та відкриття свого благодійного фонду.
«Коли напередодні зими люди залишаються просто неба з трьома дітьми без засобів існування, ми, українські жінки, не можемо залишити їх у біді», — сказала Лілія.
Про «Секретний сон: Як легко досягати бажаного» доповіла Дар’я Пилипенко — сомнологиня, експертка з ефективного сну (University of Michigan, USA). Вона розповіла про 4 хронотипи сну та їхні особливості, хронометричні хитрощі, щоб досягати бажаного меншими зусиллями.
Питання не «як» та «що» потрібно робити, а «коли» — ідеальний лайфхак успіху. Це основа, ключ до дверей, які відкривають шлях до більш активної, здорової та інтелектуально обдарованої версії себе. Виконання будь-якої дії у правильний момент згідно зі своїми внутрішніми хроноритмами може кардинально змінити бажаний аспект життя. Від прийняття пігулок для лікування хвороби в «лікувальний час» до осяяння новими ідеями.
Українська артистка Lida Lee, «Відкриття року» за версією музичної премії Yuna-2021, учасниця наймасштабніших всеукраїнських телепроєктів, презентувала свою нову пісню «Настане час...» та виконала українські хіти для учасниць клубу.
Власниця парфумерно-косметичного бренду INRO, парфумерка-технологиня з 15-річним досвідом Ольга Саєнко розповіла про свою благодійну діяльність, допомогу українцям та те, як вона пишається своїм сильним народом, а також розкрила «5 головних міфів у парфумерії, пов’язаних з ароматами»:
1. Кавові зерна під час дегустування ароматів лише погіршують нюх, а не поліпшують.
2. Опис нот на парфумі не є складом парфуму. Багато хто вважає, що ноти, які представлені у піраміді їхнього улюбленого парфуму, — це і є інгредієнти, з яких він складається, але це не так.
3. Універсального аромату, який би подобався всім, не існує, тому що у кожної людини свій нюховий досвід. Тому варто обирати аромати, які подобаються та підіймають настрій саме вам.
4. Натуральні аромати. У наш час сильно культивується теза про те, що все натуральне корисне, але не можна ставити знак рівняння між природним та корисним.
5. Афродизіаки в парфумерії — це чудова робота маркетологів.
Ілона Довгань, українська журналістка, телеведуча каналу «Київ», радіоведуча «Радіо НВ», медіатренерка, модераторка, поділилася своїм досвідом, розповіла про щоденні телемарафони, вправи для релаксації та про те, як знайти себе під час війни та в чому наш ресурс.
«Коли ти робиш корисну справу для когось — це також може бути опорою, надихати, утримувати в нестабільній ситуації. Не бійтеся просити про допомогу, якщо ви відчуваєте, що така потреба є, тому що ми дуже вигораємо під час війни», — додала спікерка.
Засновниці українського бренду одягу для тих, хто цінує практичність, красу та комфорт, Cabanchi.com Анна Селюкова та Марина Яхонтова розповіли про відновлення діяльності трьох магазинів у Києві після російського вторгнення, про магазин у Харкові, який, на жаль, забрала війна, про допомогу та підтримку ЗСУ. Нещодавно частину коштів від продажів дівчата спрямували у волонтерський фонд, який допомагає нашим бійцям отримати якісні біонічні протези та реабілітацію в найкращих клініках ЄС та України.
Гостей частували смаколиками від ресторану BAO (особливою рисою ресторану ВАО є чистота концепції сучасної китайської кухні, а також унікальний смак, який забезпечується завдяки газовому воку. Коли вогонь контактує з їжею — це робить кожну страву досконалою. Робота back to back шефів ресторану — це синергія найкращих азійських технік, що не залишить байдужими навіть найвибагливіших гурманів) та вишуканими напоями від компанії WineTIME. Ілона Гвоздьова підтримала компанію WINETIME, адже в результаті ракетного обстрілу один із закладів у Запоріжжі був зруйнований.
Дівчат дивував мікромагією ілюзіоніст Ілля Корман. Кожна учасниця заходу отримала квіти та вже традиційні бутоньєрки від студії декору та флористики SunMarino, цього разу це були горішки з позитивними передбаченнями та гаслом «Знай, ти найкраща», подарунки від парфумерно-косметичного бренду INRO та українського бренду одягу Cabanchi.com.
Вишенькою на торті став довгоочікуваний танцювальний майстер-клас від Ілони Гвоздьової. Усі трошки порухалися, отримали заряд позитивної енергії та такі бажані радісні емоції.