КРИССИ ТЕЙГЕН ВЫЛОЖИЛА ПЕРВОЕ ФОТО СЫНА И...

5 ПРИЗНАКОВ ЭМОЦИОНАЛЬНО НЕСТАБИЛЬНОГО...

КАК ОТДОХНУТЬ И НАБРАТЬСЯ СИЛ ЗА ТРИ ДНЯ

25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

МІЛА КУНІС ПОКАЗАЛА НОВУ ЗАЧІСКУ НА BILLBOARD...

Відома українка стала обличчям бренду Philips Lumea

Вона презентує нову модель фотоепілятора Philips Lumea Prestige BRI950

Даша Астаф’єва відтепер є амбасадором бренду і презентує інновацію, яка зробить  шкіру ідеально гладенькою – фотоепілятор Philips Lumea Prestige BRI950.

Також співачка розкрила секрети того, як вона підтримує природню красу и тонус тіла: «Моя діяльність вимагає від мене часто знаходитись у центрі уваги, тому я повинна виглядати ідеально. Моє тіло – це результат щоденної роботи над собою. Я дотримуюся здорового способу життя, стежу за харчуванням, намагаюся багато спати, займаюся йогою. Красиве тіло – це не тільки струнка фігура, а й гладенька шкіра. Однією з перших я спробувала новий beauty-гаджет – фотоепілятор Philips Lumea Prestige. Він дозволяє мені лише зрідка згадувати про епіляцію, і тепер куди б я не поїхала, що б не одягла, я завжди впевнена у тому, як виглядає моє тіло. У прагненні до зовнішньої краси важливо не забувати і про внутрішню – помічайте приємні дрібниці, радійте їм, даруйте любов. Це дає відчуття щастя прямо тут і зараз. Щаслива жінка завжди красива і впевнена в собі. А ідеальне тіло – це важливе доповнення, здобути яке сьогодні допомагають нові технології».

В основі вражаючої роботи фотоепілятора лежить технологія інтенсивного світлового імпульсу IPL. Високоінтенсивне імпульсне світло має м’яку дію на пігмент волосся меланін, зосереджений в стержні та фолікулі волоска. Ці світлові спалахи трансформуються в теплові, під їх впливом фолікул переходить у фазу спокою, а волосок випадає природнім чином. Згодом його повторний ріст припиняється. Вже через 3-4 процедури шкіра стане ніжною та гладенькою, як шовк, а ефект триватиме кілька тижнів. Philips Lumea Prestige ефективно та безпечно впливає на різні типи волосся і шкіри. Крім того, він підходить для натурального русявого, каштанового і чорного волосся, а також для шкіри від дуже світлого до смуглявого тону.

Elle рекомендует: 15 beauty-новинок месяца, на которые стоит обратить внимание

Синий космос: коллекция МАС, которая взорвала beauty-индустрию

15 beauty-новинок, которые пригодятся в отпуске

Загрузка...