SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

ТРИ МОДНЫХ ОБРАЗА НАДИ ДОРОФЕЕВОЙ С...

50 ОТТЕНКОВ БЕЖЕВОГО, МНОГОСЛОЙНОСТЬ И...

ДОЖДАЛИСЬ: КЭТИ ПЕРРИ ВЫХОДИТ ЗАМУЖ ЗА ОРЛАНДО...

КАК ТИНА КАРОЛЬ ВЫГЛЯДИТ БЕЗ МАКИЯЖА? 

Відома українка стала обличчям бренду Philips Lumea

Вона презентує нову модель фотоепілятора Philips Lumea Prestige BRI950

Фото: instagram,

Даша Астаф’єва відтепер є амбасадором бренду і презентує інновацію, яка зробить  шкіру ідеально гладенькою – фотоепілятор Philips Lumea Prestige BRI950.

Також співачка розкрила секрети того, як вона підтримує природню красу и тонус тіла: «Моя діяльність вимагає від мене часто знаходитись у центрі уваги, тому я повинна виглядати ідеально. Моє тіло – це результат щоденної роботи над собою. Я дотримуюся здорового способу життя, стежу за харчуванням, намагаюся багато спати, займаюся йогою. Красиве тіло – це не тільки струнка фігура, а й гладенька шкіра. Однією з перших я спробувала новий beauty-гаджет – фотоепілятор Philips Lumea Prestige. Він дозволяє мені лише зрідка згадувати про епіляцію, і тепер куди б я не поїхала, що б не одягла, я завжди впевнена у тому, як виглядає моє тіло. У прагненні до зовнішньої краси важливо не забувати і про внутрішню – помічайте приємні дрібниці, радійте їм, даруйте любов. Це дає відчуття щастя прямо тут і зараз. Щаслива жінка завжди красива і впевнена в собі. А ідеальне тіло – це важливе доповнення, здобути яке сьогодні допомагають нові технології».

В основі вражаючої роботи фотоепілятора лежить технологія інтенсивного світлового імпульсу IPL. Високоінтенсивне імпульсне світло має м’яку дію на пігмент волосся меланін, зосереджений в стержні та фолікулі волоска. Ці світлові спалахи трансформуються в теплові, під їх впливом фолікул переходить у фазу спокою, а волосок випадає природнім чином. Згодом його повторний ріст припиняється. Вже через 3-4 процедури шкіра стане ніжною та гладенькою, як шовк, а ефект триватиме кілька тижнів. Philips Lumea Prestige ефективно та безпечно впливає на різні типи волосся і шкіри. Крім того, він підходить для натурального русявого, каштанового і чорного волосся, а також для шкіри від дуже світлого до смуглявого тону.