В Японії відбудеться прем’єрний показ альманаху короткометражок від українських кінорежисерок

Проєкт також презентують у Лондоні, Сінгапурі та Лос-Анджелесі

29 червня в центрі Токіо відбудеться прем’єра альманаху FemaleVoicesUA, до якого увійшли шість короткометражних фільмів, створених українськими кінорежисерками. Захід проведуть за сприяння Української асоціації жінок у кіноіндустрії (UFFI). 

Фільми переглядатимуть у Sophia University. У приватному навчальному закладі протягом усього червня також відбуватиметься виставка фотографій, створених українськими фотографами в Києві, Харкові та Маріуполі під час повномасштабної військової агресії Росії проти України.

«З першого дня повномасштабної війни ми працюємо над тим, аби привернути увагу закордонних медіа до України. Особливо там, де протестні акції провести неможливо. Ми робимо все, аби проникати в серця людей через мистецтво, намагаємося використовувати усі засоби, аби Україна та українське було цікавим для іноземних громадян. Найбільший університет у Японії обрано невипадково: студенти як молодий електорат важливі, їхня позиція і думка сьогодні — це наше мирне завтра. На показ альманаху маємо sold-out з першого дня, думаємо, як розмістити понад 1000 глядачів», — говорить продюсерка, режисерка та співзасновниця Української асоціації жінок у кіноіндустрії  Ксенія Бугрімова.

До показу було відібрано фільми, що вже отримали нагороди національних та міжнародних кіномайданчиків. Серед них — військова драма «Схрон» Оксани Войтенко, антиутопія про кохання «Зерно» Ксенії Бугрімової, чорна пригодницька комедія «Ой!» Ольги Золотарьової, філософсько-драматична історія «Двері» Наталії Давиденко, лірична комедія «Рак-Самітник — Майстер втечі» Валерії Кальченко, а також драма «Солатіум» Крістіни Тинькевич. 

Проєкт також презентують у Лондоні, Сінгапурі та Лос-Анджелесі.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали