Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

В Україні розпочалася кампанія, присвячена єдності та стійкості народу

Кожен може долучитися до ініціативи

Офіс Президента та уряд розпочали нову внутрішню кампанію про єдність українського народу. Її створило агентство Banda разом з Міністерством цифрової трансформації України.

«Завдяки кампанії Brave весь світ вже ідентифікує українців як сміливу націю, а жовто-блакитний прапор як головну ознаку цієї сміливості. Але ми розуміємо: щоб перемогти, потрібна не тільки сміливість, а й єдність всіх українців — від Мельбурну до Онтаріо, від Львова до Краматорська. Ми всі однієї сміливості!» — підкреслив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Єдність має бути одним з головних національних завдань. Тому головна місія нового проєкту — підтримати дух українців, показати шлях до перемоги через згуртованість та стійкість.

«Українці, коли об’єднуються, здатні робити неймовірні речі. Вони вже не раз здивували весь світ своєю згуртованістю, взаємодопомогою та підтримкою. Коли ми єдині, ми непереможні! Вміння домовлятись, бачити, як наші відмінності допомагають стати сильнішими у боротьбі з ворогом, — надважливі риси сміливої нації. Відчуття єдності підсилює сміливі дії українців. Тому наша нова кампанія присвячена саме цьому», — розповів виконавчий директор агенції Banda Дмитро Адабір.

Для підтримки єдності білборди проєкту з’являться на території всієї України. Також на сайті brave.ua автори зібрали доступні матеріали, щоб кожен міг долучитися до ініціативи.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали