В Україні розгортають «Пункти незламності»

Місця безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла

Унаслідок пошкодження Росією української критичної інфраструктури уряд розгортає «Пункти незламності» по всій території країни. Як повідомляє президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні, вже розгорнуто понад чотири тисячі пунктів і планується ще більше.

«Пункти незламності» — це безпечні місця для українців, де обіцяють наявність мобільного зв’язку, тепла, електроенергії, води, Інтернету, живлення мобільних пристроїв, освітлення, місць для відпочинку та аптечок.

У разі аварійних відключень електроенергії на понад 24 години пункти функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

«Пункти незламності» будуть розташовуватися у тому чи іншому населеному пункті в закладах освіти, будівлях обласних та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування тощо.

Знайти найближчий пункт можна за допомогою інтерактивної карти за посиланням на офіційному сайті.

З міркувань безпеки на карті немає можливості переглянути розміщення пунктів поблизу лінії бойових дій (Донецька, Запорізька, Харківська та Херсонська області). Їхні адреси та місце розташування ви можете дізнатися в органах місцевого самоврядування, обласних та районних військових адміністраціях.

Одночасно в такому пункті зможуть перебувати від 40 до 500 осіб. Аби збільшити кількість таких місць, власники бізнесу, які мають можливість організувати та обладнати «Пункти незламності» для прихистку громадян, можуть заповнити анкету за посиланням.

«Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Впевнений, допомагаючи один одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму», — підсумував Зеленський.


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали