В Instagram з’явився акаунт Тараса Шевченка

Віртуальний образ українського письменника створили за допомогою ШІ 

Національний музей Тараса Шевченка спільно із сервісом створення аватарів RAVATAR презентував сторінку Тараса Шевченка в Instagram. Дописи на ній генерують за допомогою штучного інтелекту. Про це музей повідомив у Facebook.

«На перетині культурної спадщини та технологічних інновацій ми створюємо цифровий простір, де мудрість Шевченка виходить за рамки часу, роблячи історію нашої багатої культури не просто пережитком минулого, але оживляючи її для майбутніх поколінь», — поділився генеральний директор музею Дмитро Стус.

Розробники присвятили проєкт популяризації багатогранного українського мистецтва. Спочатку вони створили візуальний образ Тараса Шевченка, який відтворює зовнішність письменника та володіє великою базою знань — зокрема, повним спектром його творів. Пізніше співпраця призвела до заснування постійно оновлюваної сторінки Тараса Шевченка в Instagram. 

«Ця платформа є динамічним репозиторієм, який регулярно поповнюється цінним контентом і пропонує детально дослідити творчу спадщину Шевченка», — розповіли в музеї. 

Instagram: @taras_kobzar_ai

Тепер в Instagram-акаунті можна знайти картини митця, а також відео, у яких письменник читає власні вірші й вітає українців зі святами.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали