У день свого народження Тіна Кароль випустила колекцію на підтримку захисниць у ЗСУ

Стильно та патріотично

Українська співачка Тіна Кароль разом із популярним українським масмаркетом —брендом One by One протягом пів року розробляла свою першу колекцію одягу, аби зібрати гроші для захисниць на фронті. 

До лінійки увійшли трикотажні костюми та плаття, кардигани з принтом «ЗСУ», а також трендові балаклави, джинсова максіспідниця та багато іншого. 

«Вільні створювати одну історію» — слоган і головний меседж колекції. Увійшла до колекції й справжня fashion-візитівка від Тіни  — жіночі колготки з принтом «ЗСУ». Колготки одразу стали хітом продажів: уся перша партія була продана за годину. Наразі бренд заявив про додаткову партію, яку обіцяють випустити у продаж на початку лютого. 

Основною метою, яку творчий тандем поставив перед собою, було одягнути жінок сучасно та патріотично, а кошти, отримані від продажу колекції Tina Karol x One by One, передати на закупівлю термобілизни для жінок, які служать в ЗСУ.

«У свій день народження найголовнішим подарунком було б для мене зробити велике, щире діло для наших захисниць у ЗСУ. Тож, купуючи собі у подарунок будь-яку річ з колекції, ви робите можливим закупівлю спецречей на фронт для наших захисниць. Боронимо країну та боронимо один одного разом! Ми, українці, різні, але за цей важкий рік стали єдиним цілим, дихаємо в унісон, згуртовано йдемо до цілей і творимо одну історію разом», — говорить Тіна Кароль.

До візуального коду колекції було додано лелеку оригамі — символ надії, віри, незламності, а також цінності миру та сім`ї. Тогоріч Тіна Кароль відвідала музей миру в Хіросімі, де побачила маленьких паперових лелек, які зробила дівчинка Садако Сасакі, що пережила ядерне бомбардування. За народними віруваннями бажання того, хто склав понад тисячу паперових пташок, мало виповнитися. Тому хвора на лейкоз дівчинка, молячись про зцілення, невпинно їх майструвала. Графічне зображення лелеки гармонійно доповнює речі з колекції, а також обʼєднує під своїм крилом усі символи капсули.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали