УКРАЇНЦІ ПРО УКРАЇНУ

ЖЕНЯ КОТ: "Я ВЫШЕЛ ЗА КУЛИСЫ И УВИДЕЛ, ЧТО У МЕНЯ...

SAVE THE DATE:СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ...

ЧИСТЫЙ СЕКС: ТИНА КАРОЛЬ СОБЛАЗНЯЕТ ДВУХ МУЖЧИН...

FORBES НАЗВАЛ САМОГО ВЫСОКООПЛАЧИВАЕМОГО...

Витримала тільки два тижні: чому від принца Гаррі і Меган Маркл несподівано пішла няня

Щось знову пішло не так

 

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
4 5 18

У королівській сім’ї знову не все гаразд: Меган Маркл не змогла налагодити контакт із черговою помічницею. Як повідомляє видання Daily Express, няня, яку герцоги Сассекські найняли після народження Арчі, не витримала випробувального терміну і звільнилася. Причиною стала надмірна занепокоєність Меган: вона ні на мить не залишає малюка, не підпускаючи до нього навіть няню.Меган Маркл і принц ГарріНе затрималася у гостях і мама герцогині. За даними королівського джерела, Дорія повернулася до Лос-Анджелеса вже за два тижні після пологів.

«Меган дозволяла Дорії тримати Арчі на руках тільки кілька хвилин, коли забігала в душ. Вона нікого не залишає з Арчі наодинці та ігнорує допомогу. Ніхто не може піклуватися про нього, крім неї самої», — повідомив інсайдер.

Меган Маркл і принц ГарріНагадаємо, менше ніж за рік від Меган пішли секретарі, три помічниці та особистий охоронець. І хоча в королівському дворі запевняють, що дружина принца Гаррі залишилася з усіма в чудових стосунках, позаочі подейкують, що насправді в герцогині складний характер і вжитися з нею зовсім не просто.

Женя Кот: "Я вышел за кулисы и увидел, что у меня вместо кистей два теннисных шарика"

Save the date:стала известна дата проведения Elle Active Forum 2019

Меган Маркл и принц Гарри ответили на обвинения в лицемерии и расточительстве после их отпуска в Ницце