Уряд Великої Британії оприлюднив плейліст для коронації короля Чарльза III

Від The Beatles до Гаррі Стайлза

Вже 6 травня 2023 року відбудеться коронація короля Чарльза ІІІ. Днями департамент цифрових технологій, культури, засобів масової інформації та спорту Великої Британії створив на Spotify офіційний плейліст для вуличних святкувань. До плейліста увійшло 27 треків. 

Тривалість звучання треків у плейлісті становить майже дві години. Він починається з композиції британського гурту The Beatles — Come Together.

У списку можна побачити Treat People With Kindness Гаррі Стайлза, трек A Sky Full of Stars гурту Coldplay, композицію Let`s Dance Девіда Бові та хіт Celestial британського співака Еда Ширана.

У коментарі ВВС прессекретарка департаменту повідомила, що плейліст складали з урахуванням того, щоб «прославити артистів із Великої Британії та країн Співдружності напередодні коронації».

У ВВС також зазначають, що від самого початку у плейліст входило 28 треків, але майже одразу після публікації зникла композиція британського репера Dizzee Rascal, якого 2022 року було засуджено за напад на свою наречену. Представниця департаменту назвала появу трека засудженого артиста у плейлісті помилкою.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали