Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Університети Великої Британії планують запровадити подвійні дипломи для українців

Щоб українські ЗВО не припиняли освітній процес

Університети Великої Британії долучилися до програми партнерства з українськими університетами. Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська.

Така ініціатива допоможе українським ЗВО не припиняти освітній і науковий процес в умовах війни — до неї вже долучилося 79 університетів Великої Британії. 

Наприклад, Единбурзький університет об’єднався з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, а Університет Рексхема Гліндра — з Національним університетом «Чернігівська політехніка».

«У перспективі планується запуск програм подвійних дипломів, спільних наукових досліджень і відкриття українських студій у британських університетах. Важливо, що ініціативу анонсували водночас зі стартом вступної кампанії. Адже вона свідчить: українські університети ні на день не збираються зупиняти освітній процес», — додала Олена Зеленська.

Навіть якщо університети зазнали руйнувань, вони й далі проводитимуть наукові дослідження. Студенти ж матимуть можливість проходити онлайн-модулі британських університетів.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали