Український режисер Саша Касюга зняв документальний фільм про Мадонну

Над кінострічкою працював у дуеті з португальцем Нуно Ксіко  

Проєкт SKNX — українець Саша Касюга та португалець Нуно Ксіко — зняв документальний фільм про Мадонну «Madame X».  

«Покликання артистів — порушувати спокій. Через творчість ми спілкуємося із соціумом, підштовхуємо людей задуматися про життя та його цінності. Я сподіваюся, що люди стануть більше звертати уваги на мистецтво та музику, що знайдуть в них натхнення зробити цей світ кращим. Ми всі рівні!» — розповів детальніше про свою роботу Саша Касюга. 

Кінострічка має формат концерт-фільму — глядач спостерігає за перебігом  турне очима Мадонни та її безстрашної героїні, секретної агентки Madame X. У нових піснях виконавиця бере участь у політичній дискусії, бореться за права меншин, жінок і спільноти ЛГБТ, а також просить американців усвідомити небезпеку насильства із застосуванням зброї. Тур Madame X розпочався у вересні 2019 року на сцені Бруклінської музичної академії в Нью-Йорку та завершився 8 березня 2020 року в Парижі. За цей час Мадонна провела 75 концертів в театрах США і Європи.

Сам проєкт SKNX співпрацює з Мадонною протягом декількох років. Режисери створили короткометражний документальний фільм про альбом 2019 року Madonna — World of Madame X. Українець Саша Касюга також зняв відео на честь відкриття 40-го VMA з виконавицею та став автором артінсталяції для співачки на Таймс-сквер.

Прем’єра кінострічки відбудеться 8 жовтня на стримінговому сервісі Paramount +. Спочатку фільм зможуть переглянути у США, Латинській Америці, Австралії, країнах Північної Європи та Канаді.

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы