«Україна — це бійня в серці Європи». Амаль Клуні засудила злочини російських окупантів під час промови в штаб-квартирі ООН

Адвокатка підтримала Україну

Амаль Клуні виступила з промовою на неформальному засіданні Ради Безпеки ООН для обговорення відповідальності за звірства, скоєні російськими військовими в Україні. Адвокатка з прав людини засудила агресивну війну Росії.

«Сьогодні Україна — це бійня прямо в серці Європи [...] Я боюся, що ви будете зайняті і відволочетеся, що з кожним днем війну висвітлюватимуть усе менше, а люди стануть більш байдужими до неї», — заявила адвокатка.

Амаль Клуні зазначила, що в Україні з’являється все більше доказів геноциду. Також адвокатка звернула увагу на сексуальні злочини окупантів.

«Я читаю заголовки новин, але не розумію, як їх усвідомити. Невже тисячі дітей насильно депортують до Росії? Чи може бути так, що дівчаток-підлітків ґвалтують на вулиці на очах їхньої родини та сусідів? Чи справді бомбили будівлю, на якій було написано "діти", і мирних жителів сьогодні в Маріуполі систематично катують і морять голодом? На жаль, відповідь позитивна», — сказала адвокатка.

Зауважимо, Амаль Клуні консультує Україну у складі міжнародної цільової групи з правових питань та працює з Міжнародним кримінальним судом у Гаазі.


Реклама

Популярні матеріали

5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


8 відомих жінок-художниць із незвичайними долями


Читайте також
Популярні матеріали