Українка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту

Уперше за 37 років

Ярослава Магучіх побила світовий рекорд у стрибках у висоту серед жінок. Про це повідомляє Міжнародна асоціація з легкої атлетики.

Українська спортсменка підкорила висоту 2.10 метра на етапі Діамантової ліги в Парижі.

Спочатку в змаганнях з австралійкою Ніколою Оліслагерс спортсменка  взяла планку 2.03 метра. Потім вона встановила особистий рекорд, з другої спроби взявши висоту 2.07 метра, та світовий рекорд, з першої спроби стрибнувши 2.10 метра.

«Коли лише почала змагання, мала відчуття, що можу стрибнути 2.07 м і, можливо, навіть 2.10 м. Нарешті я вписала Україну в історію світової легкої атлетики», — сказала Ярослава Магучіх у флешкоментарі після змагань, повідомляє Суспільне.

Тренерка Тетяна Степанова радила спортсменці зупинитися перед рекордним стрибком. Проте легкоатлетка відчувала, що здатна подолати таку висоту на змаганнях у Парижі.

«Моя тренерка казала, що, можливо, мені варто було б зупинитися, бо у нас попереду Олімпійські ігри. Звичайно, це важливіше, але я відчувала, що можу це зробити і, якщо чесно, хотіла спробувати світовий рекорд. У підсумку взяла його з першої ж спроби», — розповіла Ярослава Магучіх.

Зауважимо, востаннє світовий рекорд встановлювала болгарська спортсменка Стефка Костадінова. Це було 1987 року — тоді атлетка взяла висоту 2.09 метра.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали