Ukrainian Global University: безкоштовне навчання у провідних університетах світу для українців

Стенфорд, Сорбонна, університет Торонто та десятки інших

Провідні українські університети в партнерстві з урядом заснували ініціативу Ukrainian Global University, мета якої — координувати процес вступу українців до іноземних вишів. Участь у програмі безкоштовна, а єдина умова — повернутися в Україну після завершення навчання.

Ukrainian Global University

Як працює Ukrainian Global University?

Ukrainian Global University зосереджується на повних бакалаврських і магістерських програмах, а також пропонує програми PhD і навчання у старших класах шкіл.

UGU підписує з університетами меморандуми про співпрацю та домовляється про повні стипендії, які покриють витрати на навчання і житло, продовження термінів подання документів і особливі умови вступу для українців.

Участь у програмі UGU передбачає попередній відбір, який відбувається дистанційно та займає декілька тижнів. Абітурієнти мають заповнити анкету на сайті Ukrainian Global University, після чого отримують безкоштовний доступ до тестування з англійської мови з подальшим отриманням сертифікату Duolingo English Test.

Ukrainian Global University

UGU гарантує, що всі учасники, які успішно пройшли відбірковий етап, мають достатній рівень англійської мови, тож більшість університетів-партнерів не проводитиме додаткових тестувань.

Після вдалого завершення тестування абітурієнтів запрошують на інтерв’ю та рекомендують програми зі списку університетів-партнерів. Ukrainian Global University контактує з вишами та надає їм список кандидатів, після чого університети надсилають абітурієнтам інструкції щодо вступу, а UGU консультує їх.

Нагадаємо, що в Telegram запустили чат-бот про навчання в Україні та за кордоном.


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали