Ukraine.ua та TVORCHI презентували маніфест-відео #OpenYourHeartForUkraine до Євробачення-2023

Нагадування для Європи, що війна триває

9 травня Ukraine.ua і TVORCHI запустили маніфест-відео #OpenYourHeartForUkraine на інструментальну версію пісні Heart of Steel спеціально до Євробачення-2023. Стрічка закликає усіх відкрити своє серце для України та продовжувати підтримувати її. Наші серця можуть відчувати абсолютно різні емоції — любов, біль, гнів, щастя. Якими б не були слова, саме серце це все відчуває. Увесь цей спектр — у ньому.  

Презентація відео відбулася в інтерактивному просторі Ukraine.ua, який розповідає про Україну гостям Євробачення-2023, що проводять у британському Ліверпулі. Простір представлений фотозоною та інтерактивною інсталяцією, які покликані показати справжню Україну, де мирне життя йде поруч із реаліями воєнного часу. Вони першими зустрічають гостей Євробачення на алеї Discover Ukraine, що працює в рамках Eurovision Village, та нагадують, чому країна-переможниця не може приймати конкурс цьогоріч — повномасштабна війна РФ проти України триває.

TVORCHI

Нагадаємо, що гурт TVORCHI представляє Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2023» з піснею Heart of Steel. Виконавці зазначають, що ця композиція про нескорених, незламних людей, які попри всі труднощі рухаються вперед. Це пісня про всіх людей зі сталевими серцями, всіх українців сьогодні. 

Відео створено Ukraine.ua спільно з креативною агенцією Bickerstaff.734, якій належить ідея для відео та текст. Ролик озвучив Джеффрі Кенні, вокаліст гурту TVORCHI.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали