Україна повернула з полону 215 захисників, серед яких Денис Прокопенко, Святослав Паламар і Катерина Поліщук

Понад 100 героїв «Азовсталі» вдома!

Уночі стало відомо, що відбувся великий обмін полоненими, у рамках якого Україна повернула 215 осіб. Серед них офіцери, командири, Герої України, захисники «Азовсталі», вагітні жінки-військові та іноземці, які воювали за Україну. Про це повідомили в Офісі Президента.

Захисники Азовсталі

«Ті, кого росіяни хотіли позбавити життя, кого називали нацистами, — наші сильні люди, яких не зламали бої та полон», — написав Андрій Єрмак.

Серед українських військових, яких вдалося повернути, командири з «Азовсталі» — Денис «Редіс» Прокопенко, Сергій «Волина» Волинський, Святослав «Калина» Паламар, Денис Шлега та Олег Хоменко. Згідно з домовленостями вони перебуватимуть на території Туреччини під протекторатом президента Ердогана до завершення бойових дій.

З російського полону повернулися Катерина «Пташка» Поліщук, начальник штабу полку «Азов» Богдан «Тавр» Кротевич, старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов, голова патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, Дмитро «Орест» Козацький, чиї фото з «Азовсталі» облетіли весь світ, і вагітна жінка-військова Мар’яна Мамонова.

«Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству. А п’ять героїв-командирів "Азовсталі" — на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу», — розповів Андрій Єрмак.

Через посередництво Саудівської Аравії також вдалося повернути 10 іноземних військових, яких у так званій ДНР засудили до смертної кари.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали