Українська тенісистка обіграла першу ракетку світу і вийшла у чвертьфінал Олімпіади

Харків’янка Еліна Світоліна перемогла найсильнішу тенісистку світу Серену Вільямс

Українка зробила найбільшу тенісну сенсацію на Олімпіаді в Ріо, вибивши у 1/8 фіналі 36-кратну переможницю турнірів, чотириразову Олімпійську чемпіонку, першу ракетку світу Серену Вільямс. Еліна Світоліна вела рахунок 5:3, потім 5:4, але взяла вирішальний гейм і повела 1:0 (6:4).

Перша ракетка України одразу після сенсаційної перемоги поділилася своїми враженнями з прес-службою Національного олімпійського комітету України:

«Це неймовірно! - щиро зізналась спортсменка, - Протягом всієї зустрічі я намагалася не думати про перемогу. Сьогодні Серена не показала своєї гри. Я намагалася боротися за кожен м’яч. Найголовнішим було не боятися атакувати. Думаю, мені це вдалося».

Цей успіх забезпечив українці вихід у чвертьфінал, де вона зустрінеться з Петрою Квітовою з Чехії. Поєдинок відбудеться уже сьогодні.

Пишаємось тим, що шість років тому Еліна Світоліна стала героїнею нашого матераілу про героїв нового часу. Тоді 15-річна українка виграла юніорський Roland Garros і німецький Gerry Weber, посівши на додачу перше місце в світовому рейтингу юніорів.