У Тейлор Свіфт новий роман

Красива пара

Американська співачка Тейлор Свіфт, яка нещодавно завершила 6-річні стосунки з актором Джо Елвіном, завела новий роман. Про це повідомляє The Sun. Обранцем зірки став фронтмен гурту «The 1975» Метті Гілі.

«Вони з Метті шалено закохані. Ще дуже рано про щось говорити, але вони відчувають, що це правильно. Вони вперше зустрічалися дуже недовго, майже десять років тому, але тоді просто був неправильний час. І Метті, і Тейлор були в турі протягом останніх кількох тижнів, тому вони багато спілкувалися телефоном і листувалися, але вона не може дочекатися, коли знову побачиться з ним», — повідомило анонімне джерело, близьке до Тейлор.

Тоді як минулі стосунки Свіфт були надприватними, цей роман зірка не налаштована приховувати від чужих очей, зазначає інсайдер.

«Тейлор просто хоче жити своїм життям і бути щасливою. Вона сказала друзям, що Метті летить до Нешвілла у вихідні, щоб підтримати її на наступному етапі туру».

Окрім цього, джерело спростувало чутки про те, що Тейлор почала зустрічатися з музикантом ще під час попередніх стосунків. Насправді Свіфт та Елвін розлучилися ще в лютому.


Реклама

Популярні матеріали

Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Читайте також
Популярні матеріали