У серіалі «Ранкове шоу» з Дженніфер Еністон розповіли про російські обстріли Маріуполя

Жахіття облоги міста Марії

У популярному американському серіалі «Ранкове шоу», головні ролі в якому виконали Дженніфер Еністон і Різ Візерспун, розповіли про злочини російських окупантів у Маріуполі. За сюжетом четвертого епізоду журналістка каналу UBA Мія Джордан (Карен Піттман) шукає людину, яка зможе доставити її фотографа в Маріуполь. З цим запитанням вона звертається до Бредлі Джексон (Різ Візерспун). 

Ранкове Шоу

— Що в тебе?
— Обстріл Маріуполя. Це має бути важливий сюжет. Міжнародний відділ не відправить кореспондента, усі бояться після того, що трапилося з французькою новинною групою. Але ми можемо зробити це першими, Бредлі.
— Що тобі потрібно?
— Мені потрібен фіксер, хтось, хто принаймні привіз би мого фотографа туди. І оскільки ти була там у лютому, я подумала, що, може, в тебе є хтось.
— Так-так, у мене є один чоловік — Павло. Він не дуже добре знає англійську, але він достатньо надійний.
— Дякую, я знаю, що це неофіційно, але…
— Припини. Я розважаю рекламодавців, доки в Україні гинуть люди. Ми це зробимо.

Ранкове Шоу

Бредлі Джексон телефонує своєму знайомому, однак чоловік погано володіє англійською мовою. Тоді Мія звертається до нього російською, і вони домовляються про ціну — 2500 доларів. Жінка пояснює, що її батько служив у Берліні у 1980-х роках, тож вона вивчала російську мову. Мія телефонує фотографу Андре Форду, який хоче дістатися Маріуполя та зафіксувати наслідки російського удару по лікарні. Журналістка нагадує йому, що він прямує у пекло, і просить вижити.

Пізніше Андре телефонує Мії та розповідає, що росіяни розстрілюють цивільних на вулицях. Фотограф просить її не публікувати знімки, доки він не опиниться у безпечному місці. Однак під тиском Стелли журналістка телефонує на канал і просить випустити кадри того ж вечора.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали