У річницю незламності Макс Барських презентує чуттєвий трек-посвяту «Мамо, не плач»

Музичний щоденник

У річницю повномасштабного вторгнення Макс Барських презентував сингл «Мамо, не плач», присвячений усім матерям, які чекають на повернення своїх захисників. Кожен із попередніх синглів Макса, а саме «Буде весна», DFWU, «Чекай мене», «Україна» та «Римую», відбивають різну палітру почуттів, знайомих майже кожному українцю: від повного усвідомлення трагедії й емоційної прірви до абсолютного єднання та віри в перемогу.

Макс Барських

Цього разу Барських звертається до матерів словами: «Мамо, не плач, я повернусь. Все буде добре, я вірю чомусь. Мамо, чекай, і передай всім, не віддамо ми нікому наш дім...» — підкреслюючи силу духу, міць та незламність українських військових попри жорстокі випробування на фронті.

«Війна виходить на новий рівень у той час, як Україна вже рік живе в жорстокому протистоянні ворогові. Саме зараз мені вкотре хотілося б звернутися до кожного українця зі словами підтримки. Попри психологічну втому та звикання до постійних повітряних тривог й ракетних обстрілів, ми повинні зібратися з силами, тримаючи психологічну оборону з вірою в наших захисників. Дуже сподіваюся, що ця пісня допоможе слухачам у складний час і надасть сили не падати духом. Бо я щиро вірю в нашу перемогу й те, що весна вже близько», — коментує прем’єру Барських.

Також 24 лютого Макс Барських стане гостем благодійного концерту на підтримку України в Польщі Stay Together, де вперше виконає «Мамо, не плач» наживо, а також пісню, що стала символом народного спротиву, — «Буде весна».

Трек-присвята «Мамо, не плач» вже доступний до завантаження на всіх цифрових платформах.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали