Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

У принца Чарльза з’явилася марка з російським військовим кораблем

Під час візиту до Канади

У рамках туру, організованого до платинового ювілею королеви Єлизавети ІІ, принц Чарльз та герцогиня Корнуольська відвідали Канаду. В Оттаві спадкоємці престолу поспілкувалися з українцями та послом України в Канаді Юлією Ковалів.

Принц Чарльз зустрівся з українцями

«Візит королівської родини до нашої громади — це важливий знак солідарності з українцями у захисті нашої державності та незалежності. Ми вдячні за безпрецедентну підтримку України Великою Британією, Канадою та країнами Співжружності націй у протистоянні російській агресії», — поділилася Юлія Ковалів у Фейсбуці.

Під час зустрічі принц Чарльз і його дружина отримали незвичайний подарунок — відому марку «Укрпошти» з російським військовим кораблем.

Принц Чарльз зустрівся з українцями

«Велика честь від імені Президента України та українського народу передати у подарунок Його Величності принцу Чарльзу відому марку "Укрпошти" про російський військовий корабель. Ця марка стала символом незламності духу українців, волі до перемоги та вдячності за підтримку нашим партнерам».

Нагадаємо, що раніше принц Чарльз виступив із промовою, у якій засудив вторгнення російських військ на територію України.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали