«У пеклі є окреме місце для таких жінок». Шакіра висловилась про нову дівчину Жерара Піке

В новому інтерв`ю

Скандальний та неочікуваний розрив Шакіри та футболіста Жерара Піке обговорювали, мабуть, усі. А відео з піснею «Out of Your League», яку співачка присвятила ексбойфренду та його зрадам, станом на сьогодні зібрало майже 400 мільйонів переглядів. В новому інтерв`ю телеканалу Las Estrellas зірка знову підняла тему болісного розлучення. Так, Шакіра зізналась, що упродовж тривалого часу вважала, що для того, аби жінка відчувала себе повноцінною, їй обов`язково потрібно мати партнера. Після розриву з колишнім коханим вона переглянула свої погляди.

«Маю зізнатися, я завжди була емоційно залежною від чоловіків. Тепер я змогла подивитись на це інакше. Я вірю, що, коли жінка стикається з життєвими труднощами, вона стає сильнішою. Вона пізнає власні слабкості і приймає свою вразливість, висловлюючи те, що відчуває. Сьогодні я почуваюся самодостатньою, хоча раніше я думала, що ніколи не зможу це усвідомити», — зізналась співачка.

Зараз, за словами зірки, вона зосереджена на стосунках із найближчими людьми, зокрема із своїми двома синами: 8-річним Сашою и 10-річним Міланом. Що ж до того, що вона думає про нову дівчину екскоханого, 23-річну Клару Чіа, Шакіра відповіла цитатою ексдержсекретарки США Мадлен Олбрайт:

«У пеклі є окреме місце для тих жінок, які не підтримують інших жінок», — лаконічно сказала вона.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали