У Мережі знову обговорюють стосунки принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Нові чутки та дискусії

Принц Вільям і Кейт Міддлтон — одна з улюблених пар прихильників королівської родини, однак довкола них нерідко виникають плітки. Лише нещодавно у Мережі обговорювали їхнє можливе розлучення через нібито зради принца, а потім з’явилася інформація, що пара планує четверту дитину. От і зараз стосунки Вільяма і Кейт знову опинилися у центрі уваги.

Принц Вільям і Кейт Міддлтон

Напередодні принц і принцеса Уельські відвідали Бірмінгем — друге за розміром місто Великої Британії. На станції Бірмінгем-мур-стріт Кейт Міддлтон помітили з великою чорною сумкою, згідно з повідомленнями ЗМІ, наповненою їжею і напоями. Прихильників обурило те, що принц Вільям йшов поряд і не взяв багаж дружини.

«Джентльмен ніс би сумку своєї дружини», — написав один із коментаторів.

Принц Вільям і Кейт Міддлтон

Однак у принца знайшлися й захисники. Зокрема, один припустив, що принц запропонував свою допомогу, а Кейт відмовилася, а інший висловив своє захоплення «незалежністю і самодостатністю» принцеси.

Згодом користувач Twitter із нікнеймом Isaguor опублікував відео, на якому Вільям спілкувався з місцевими мешканцями. Одна жінка вигукнула: «Яке неймовірне вбрання у Кейт! Це так красиво», на що принц відповів: «О, вона завжди виглядає неймовірно».


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали