У «Короні» показали інтимну розмову Чарльза та Камілли, яка викликала гучний скандал

Те, що ніхто не мав почути

На початку листопада Netflix представив п’ятий сезон серіалу «Корона». Шоу відразу привернуло увагу глядачів, адже його сюжет наповнений скандальними епізодами із життя королівської родини. Так, у п’ятому сезоні показали пікантну розмову між тоді ще принцом Чарльзом і Каміллою Паркер-Боулз.

Мова йде про стенограму шестихвилинної інтимної телефонної розмови Чарльза та Камілли у січні 1993 року, яку опублікували таблоїди. Стенограма була спочатку оприлюднена британською газетою The People із заголовком «Чарльз та Камілла — запис». Як саме запис потрапив до журналістів — невідомо. The Sunday Mirror повідомляє, що розмова відбулася 1989 року, коли Чарльз та Камілла все ще були у шлюбі з іншими людьми. Чарльз — із принцесою Діаною, а Камілла — з Ендрю Паркером-Боулзом, пише People.

У новому сезоні серіалу «Корона» ж покажуть, що цей телефонний дзвінок було перехоплено людиною, яка прослуховує телефонні розмови у режимі реального часу, та продано з метою отримання прибутку.

У цій бесіді Чарльз сказав Каміллі, що хоче «жити всередині» її штанів, а потім пожартував, що він може перетворитися на тампон Tampax. Камілла засміялася й пізніше додала, що вона «відчайдушно» сумувала за ним.

Кажуть, саме цей скандал став фінальною крапкою у шлюбі Чарльза та Діани. The Sunday Mirror зазначила, що принцеса Діана сприйняла розмову «болісно».

Нагадаємо, що принц Чарльз та принцеса Діана розійшлися наприкінці 1992 року, а офіційно розлучення було оформлено лише у серпні 1996 року, за рік до смерті принцеси Уельської.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали