У Києві відбудеться благодійний музичний фестиваль BRAVEUA FEST

Музика, що наближає перемогу

У Stereo Plaza 18 березня відбудеться музичний фестиваль BRAVEUA FEST, що об’єднує артистів, які продовжують активно творити під час повномасштабної війни, підтримувати Україну та наших воїнів, писати музику, яка надихає людей у бомбосховищах та заряджає на перемогу. BRAVEUA FEST був створений для того, щоб прославляти українську музику всередині країни та за кордоном.

BRAVEUA FEST

Понад 20 молодих і популярних українських виконавців та гуртів чотири години співатимуть улюблені усіма хіти, а також пісні, які були створені під час великої війни. На відвідувачів чекає потужна енергія POSITIFF, MICHELLE ANDRADE, KOLA, MELOVIN, PARFENIUK, LAUD, ROXOLANA, PROBASS∆HARDI, YAKTAK, 100ЛИЦЯ, PATSYKI Z FRANEKA, SKYLERR, MASHA KONDRATENKO, BOTASHE, POLINA DASHKOVA, BRYANGIN, DEMCHUK, MASHUKOVSKY, ЛЮСЯ КАВА, АННА ДОБРИДНЄВА, MASHA GOYA, SEREEN, SHADU, DIBROVA, YATSUTA, АРТУР БОССО, DJ STARKOV. Ведучий заходу — зірковий волонтер та шоумен Андрій Джеджула.

Це не просто концерт, а подія, на яку всі так довго чекали. На фестивалі працюватимуть бари та фуд-зона, а весь прибуток буде спрямовано на закупівлю та підготовку пікапів для наших воїнів. 

Квитки вже доступні на сайтах білетних операторів CONCERT.UA, KONTRAMARKA та KARABAS

Захід проводиться за підтримки торгівельної марки МОРШИНСЬКА.
Інформаційні партнери: ADV.expert, Луверс, Reclen, РТМ, Октагон, Перець FM, Шансон, DJFM, POWER FM, NRJ, П’ятниця, Авторадіо та інші. Партнер заходу — торгівельна марка NEPOBORNA.
Організатори заходу: благодійна організація «Катюша», івент-агенція Djedjula Music, за підтримки оператора зовнішньої реклами ADV.expert.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали