У Берліні відбудеться благодійна виставка Маші Реви та Івана Грабка

У рамках проєкту UNDER THE OPEN SKY

З метою привернення уваги до трагічної ситуації в Україні та заохочення гуманітарної допомоги українські художники Маша Рева та Іван Грабко представлять свої роботи на благодійній виставці в Берліні. Ініціатива є продовженням низки заходів UNDER THE OPEN SKY.

У Берліні відбудеться благодійна виставка Маші Реви та Івана Грабко

На заході будуть представлені картини, малюнки та фотографії Маші та Івана, створені в їхній тимчасовій майстерні в Ужгороді в березні-квітні 2022 року. В Берліні також буде презентований документальний фільм, що показує процес роботи в ужгородському тимчасовому притулку-студії, організованому митцями та архітекторами.

Іван Грабко

У своєму Instagram Маша поділилася, що перший час вони створювали роботи на старій фабриці, без електрики й опалення, а столи збирали з меблів, які знаходили на вулиці.

«Я назавжди запам’ятаю, як ця холодна простора студія для двох і жахливе існування війни в нашому житті сформували нас як художників», — каже Маша Рева.

Відкриття виставки заплановане на 27 квітня для осіб із запрошеннями. Для всіх охочих вона буде доступна з 28 квітня до 1 травня у Берлінській галереї NGORO NGORO.

«Серія художніх робіт, створених для цієї виставки, є щоденником образів, який відображає неприйнятну присутність геноциду та болю, принесених російським вторгненням на нашу землю, а також силу пір року, коли весна приходить, незважаючи ні на що», — ділиться Маша.

Маша Рева

«Війна пронизала все моє життя, я бачу її щоранку на скатертині, у взутті, у тому, як дитина грає з котом, за порогом мирної реальності, жах починається на кожному кутку й поверхні. Образ, про який я тільки знав, ожив переді мною. Воно з’являється і стирчить із темряви, в якій живе, там їй добре і комфортно», — розповідає Іван Грабко.

Іван Грабко

Усі роботи, представлені на виставці, будуть доступні для продажу, 60% зібраної суми будуть передані благодійним організаціям: Kyiv Angels, By Some People, TU_Mariupol, Tse Moe Misto та IT-troops.

Нагадаємо, що ініціатива UNDER THE OPEN SKY була заснована українським готельєром Василем Гроголем, фундатором BURSA, разом з українськими культурними діячами та німецькими підприємцями.

Першим заходом у рамках UNDER THE OPEN SKY стала вечеря у берлінському ресторані Lovis Restaurant від шефині ресторану Софії Рудольф і шефині київського закладу Wine Love Катерини Єфімчук. Усі зібрані кошти були передані на підтримку Kyiv Volunteer.


Реклама

Популярні матеріали

Один крем для чутливої шкіри, який допомагає пережити холодний...


Взуття, що вважалося застарілим, знову повертається до трендів...


Мереживні, яскраві та класичні чорні: короткий гід трендовими...


Читайте також
Популярні матеріали