Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

У Берліні відбудеться благодійна виставка Маші Реви та Івана Грабка

У рамках проєкту UNDER THE OPEN SKY

З метою привернення уваги до трагічної ситуації в Україні та заохочення гуманітарної допомоги українські художники Маша Рева та Іван Грабко представлять свої роботи на благодійній виставці в Берліні. Ініціатива є продовженням низки заходів UNDER THE OPEN SKY.

У Берліні відбудеться благодійна виставка Маші Реви та Івана Грабко

На заході будуть представлені картини, малюнки та фотографії Маші та Івана, створені в їхній тимчасовій майстерні в Ужгороді в березні-квітні 2022 року. В Берліні також буде презентований документальний фільм, що показує процес роботи в ужгородському тимчасовому притулку-студії, організованому митцями та архітекторами.

Іван Грабко

У своєму Instagram Маша поділилася, що перший час вони створювали роботи на старій фабриці, без електрики й опалення, а столи збирали з меблів, які знаходили на вулиці.

«Я назавжди запам’ятаю, як ця холодна простора студія для двох і жахливе існування війни в нашому житті сформували нас як художників», — каже Маша Рева.

Відкриття виставки заплановане на 27 квітня для осіб із запрошеннями. Для всіх охочих вона буде доступна з 28 квітня до 1 травня у Берлінській галереї NGORO NGORO.

«Серія художніх робіт, створених для цієї виставки, є щоденником образів, який відображає неприйнятну присутність геноциду та болю, принесених російським вторгненням на нашу землю, а також силу пір року, коли весна приходить, незважаючи ні на що», — ділиться Маша.

Маша Рева

«Війна пронизала все моє життя, я бачу її щоранку на скатертині, у взутті, у тому, як дитина грає з котом, за порогом мирної реальності, жах починається на кожному кутку й поверхні. Образ, про який я тільки знав, ожив переді мною. Воно з’являється і стирчить із темряви, в якій живе, там їй добре і комфортно», — розповідає Іван Грабко.

Іван Грабко

Усі роботи, представлені на виставці, будуть доступні для продажу, 60% зібраної суми будуть передані благодійним організаціям: Kyiv Angels, By Some People, TU_Mariupol, Tse Moe Misto та IT-troops.

Нагадаємо, що ініціатива UNDER THE OPEN SKY була заснована українським готельєром Василем Гроголем, фундатором BURSA, разом з українськими культурними діячами та німецькими підприємцями.

Першим заходом у рамках UNDER THE OPEN SKY стала вечеря у берлінському ресторані Lovis Restaurant від шефині ресторану Софії Рудольф і шефині київського закладу Wine Love Катерини Єфімчук. Усі зібрані кошти були передані на підтримку Kyiv Volunteer.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали