Том Круз оплатить коледж доньці, яку не бачив понад 10 років

«Вона більше не знає батька»

Донька Тома Круза та Кеті Голмс, 16-річна Сурі, вже почала подавати документи до коледжів. У цьому їй допомагає мати, натомість батько, хоч і платитиме за її навчання, не брав участі у виборі. За словами інсайдера Daily Mail, дівчина хоче вивчати моду у Фордгемському університеті в Нью-Йорку.

Том Круз

«Сурі подає заявки в усі коледжі. Кеті справді хоче, щоб вона залишилася в Нью-Йорку, щоб вони могли бути ближчими одна до одної. Кеті дуже пишається донькою, але також надмірно опікується нею».

Інсайдер також розповів, що Том не бере участі в житті Сурі. Вони не бачилися вже понад 10 років. Причина їхньої віддаленості така сама, як і розлучення Тома та Кеті. Колишня дружина актора вирішила розірвати шлюб через побоювання щодо виховання доньки за вченнями саєнтології — релігії, якій Круз дуже відданий.

Том Круз

«Сурі більше не знає свого батька. Вона не проводила час із ним уже 10 років».

Однак джерело зазначає, що Том оплачуватиме витрати Сурі на навчання в коледжі відповідно до його надтаємної угоди про розлучення з Кеті Голмс. Згідно з документами, актор має платити колишній дружині 400 тисяч доларів на рік, поки їхній доньці не виповниться 18 років.

Том Круз

У документах також зазначено, що Том має оплачувати всі витрати Сурі, включно з «медичними, стоматологічними, страховими, освітніми та іншими позанавчальними витратами».

«Том завжди виконує свої обов’язки, коли йдеться про фінансові зобов’язання перед Кеті та Сурі».


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали