Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

Виконавиця висловила впевненість у перемозі України  

Прем’єр-міністр Японії Кісіда Фуміо зустрівся з українською співачкою Тіною Кароль. 

«Японія і я особисто сприймаємо цю ситуацію в Україні так, ніби це сталося з нами, і з переконанням, що ми повинні захищати світ. Японія стоїть пліч-о-пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру. Я сподіваюся, що ви будете здорові та будете продовжувати досягати успіху у своїй кар’єрі», — сказав Кісіда Фуміо. 

Зустріч пройшла в офіційній резиденції прем’єр-міністра. Тіна Кароль подякувала Кісіді Фуміо за запрошення та підтримку України. 

«Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу. Ми стримуємо напади безглуздя і дивимось, як руйнуються наші міста просто за те, що ми обрали свободу. Я на фронті збереження традицій, я на фронті збереження культури України, я ніколи не думала, що таке горе прийде в наш дім», — зазначила Тіна Кароль. 

Після зустрічі з прем’єр-міністром Японії відбулася пресконференція української співачки. Виконавиця висловила впевненість у перемозі України, розповіла про свою поїздку до Хіросіми та заспівала колискову, щоб вшанувати пам’ять дітей, які загинули внаслідок агресії російських окупантів.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали