Тіна Кароль виступила з концертом у Польщі та зібрала 42 мільйони гривень на підтримку України

На допомогу у боротьбі з агресором 

 

Тіна Кароль виступила на концерті «Разом з Україною» на підтримку України, який відбувся 20 березня з безпроцентною прямою трансляцією на 40 країн світу. Усі 10 000 квитків були миттєво розкуплені, а під час трансляції глядачі могли надсилати спеціальні SMS. За попередніми даними, зібрано понад 42 мільйони гривень. Усі кошти будуть надіслані на допомогу Україні під час війни. 

На концерті Тіна заспівала у дуеті із семирічною Амелією з України, чия історія підкорила українців й усі західні ЗМІ.

Тіна зустрілася із семирічною Амелією за три тижні війни в Україні. Амелія поїхала до Варшави разом із бабусею і найбільше чекає на зустріч зі своєю мамою. Амелія запам’яталася українцям своєю вірою та оптимізмом, вона співала пісні у бомбосховищі, не даючи ні собі, ні старшим панікувати. Ці зворушливі ролики одразу облетіли світові ЗМІ.

Про те, що у Варшаві на неї чекає Тіна Кароль, Амелія не знала. Зустріч із кумиром — подія. Для Тіни зустріч з Амелією — потрясіння, адже зараз ми бачимо перших дітей війни.

«Під час зустрічі Амелія запитала мене: що таке доля? Я відповіла, що доля — це те, як ти напишеш свою Істрію. Вона відповіла, що напише лише одне: я хочу бути живою. Зростає ціле покоління, яке колись розповідатиме, як вони пережили війну, вони пам’ятатимуть її страх. Підтримати Амелію, зробити для неї диво, — потрібні були більше ніж слова. Я запропонувала їй заспівати зі мною в дуеті. Творчість, як ніщо інше, допомагає впоратися дітям зі стресом», — каже Тіна Кароль.

 


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Читайте також
Популярні матеріали