Тіна Кароль виступила на благодійному вечорі у рамках Каннського кінофестивалю

Співачка виконала хіт «Намалюю тобі зорі»

У рамках 75-го Каннського кінофестивалю відбувся благодійний захід на підтримку кіноіндустрії України. Спеціальною гостею вечора «Золотого глобусу» стала Тіна Кароль. Співачка виконала хіт «Намалюю тобі зорі».

«Війна — це не блокбастер, це зухвале свавілля, на меті якого знищення нації. Але завдяки мужності українського народу, потужній українській армії,  підтримці усього світу загалом та кожної людини окремо Україна переможе та стане найпотужнішою країною Європи»,— сказала Тіна Кароль після свого виступу. 

Завдяки заходу організатори зібрали кошти до фонду ICFR на підтримку українських кінематографістів, а також до фонду DOCU DAYS UA на підтримку кіноспільноти України.  

«Із 75-м Каннським кінофестивалем та майбутнім 80-м "Золотим глобусом" ми маємо честь підтримати кіноспільноту України. Нашими загальними зусиллями ми маємо на меті надіслати потужний меседж світовій індустрії кіно та ЗМІ, щоб вони продовжували об’єднуватися навколо України та старатися у будь-який спосіб зберегти Україну вільною та демократичною», — прокоментувала президентка HFPA Хелен Хене, яка проводить щорічну церемонію вручення премії «Золотий глобус».

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль виступила в Токіо на підтримку України. 


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали