РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

10 ТРЕНДОВ СЕЗОНА ОСЕНЬ-ЗИМА 2021/22

Тіна Кароль разом з Міністром культури Олександром Ткаченко представили «Молоду кров»

Україномовний альбом дуетів Тіни Кароль «Молода кров» приурочений до 30-річчя Дня незалежності України

Рейтинг статьи / 0
3 5 6

Сьогодні вийшов україномовний альбом дуетів Тіни Кароль «Молода кров», цей реліз приурочений до 30-річчя Дня незалежності України. Тіна заспівала дуетні пісні з такими артистами, як Wellboy, Latexfauna,  Alina Pash, Самнасам, Ivan Navi, Nikita Lomakin та група Kazka.

Місія цих колаборацій в тому, щоб поповнити каталог української музики сучасними піснями, а також відкрити для широкої аудиторії нові імена.

«Я надзвичайно зворушена представити альбом «Молода кров» та виконавців нової формації. Тим самим я хочу привітати Україну з Днем народження, з 30-ти річчям! Аби ви знали, що все в майбутнєму залежить від нас самих: наскільки ми будемо об’єднанні в своїй ідеї, в своїй самоідентифікації. Мені дуже приємно, що саме в цьому альбомі, в цих піснях звучать ті голоси, які будуть звучати у майбутнєму», —  говорить Тіна Кароль.

Співачка додає, що новий проект «Молода кров» лише початок: «Я вірю, що буде «Молода кров 2», і «Молода кров 3». На сьогодні це наш маленький старт і маленькі амбіційні плани. Ми всі згадуємо у День незалежності муниле, сьогодення, а хочеться вже зараз писати майбутню історію. Робити це разом, підтримуючи один одного».

Зранку співачка представла альбом на телебаченні в прямому ефірі каналу 1+1 разом з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченко.

«Музика завжди була з нами: у складні і піднесені часи Незалежності України. Проект Тіни Кароль «Молода кров» —  сміливе об’єднання, серед пісень у якому точно є такі, що увійдуть в історію. Радий, що ми презентуємо таку свіжу та потужну колаборацію напередодні 30-ї річниці Незалежності.

Вдячний Тіні за ідею та реалізацію цього вагомого кроку, який робить молодих і сучасних артистів помітними для всієї країни», —  сказав Міністр про альбом дуетів «Молода кров». Міністр також назвав свій ТОП-3 з альбому Тіни Кароль «Молода кров», і це дуети Тіни з Wellboy, Latexfauna, Alina Pash. Окремо Олександр Ткаченко зазначив пісню «ЗIрочка» з групою Kazka.

«Тіна Кароль здатна опікати любов’ю молодих артистів и всю Україну», — додав Міністр культури Ткаченко в прямому єфірі. Усі артисти проекту «Молода кров» доєдналися до прямого ефіру по ЗУМу, кожен з них говорив про те, що для нього особисто означає цей проект та про важливість підтримки один одного на тлі музики.

Cьогодні опівночі альбом вже з’явився на усіх стрімінгових платворфмах, та й одразу почав збирати позитивні відгуки шанувальників. Послухати пісні можна й на Ютуб-каналах артистів з ким Тіна Кароль заспівала дуети в альбомі «Молода кров».

 

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

5 beauty-проблем, на которые влияет неправильный прикус

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Самые модные укладки осень-зима 2021/22