Тіна Кароль виступила у Києві з шоу «Красиво»

Співачка випустить фільм-концерт

 

Співачка Тіна Кароль представила шоу «Красиво» столичній публіці у Києві 7 січня у Національному палаці «Україна», після чого вирушила до туру. Концерти зірки заявлені у Запоріжжі, Харкові, Полтаві та Львові.

Навколо виступів української поп-діви панує ажіотаж: шоу зірки проходять sold out, а квитки були розкуплені задовго до початку концертів. Шоу «Красиво» — це симбіоз нових пісень з альбомів «Подвійний рай», «Красиво» та знаменитих хітів Тіни Кароль. Режисером виступила сама співачка.

«Красиво» — це вражаюче шоу з живим бендом, яскравими хореографічними постановками, унікальним архітектурним рішенням світла, лайф-трансляцією та моушен-графікою на екранах.

Під час концерту Тіна Кароль вимовила пронизливу промову, зворушивши глядачів у залі: «Я сьогодні жадібно любитиму вас, жадібно вимагатиму вашого кохання, жадібно обмінюватися цими чистими, ніжними, трепетними почуттями, які сьогодні є між нами. Не бійтеся вимагати від життя жадібного свого щастя, тому що світобудова — вона для нас, ми творимо історію в кожному дні. Не оглядайтесь, і я теж не буду! Нехай ваші мрії з цієї секунди стають метою. Досягайте своїх цілей, не боячись нічого на своєму шляху!» — сказала співачка зі сцени.

У концерті взяли участь знамениті американські музиканти — басист Deron Bell, барабанщик Aaron Smith, а також незмінний музичний директор та гітарист співачки Антон Попов. Хореографом-постановником концерту «Красиво» виступив Дмитро Жук, який віддав перевагу шоу-номерам у стилі контемпорарі, модерн та хіп-хоп. Над образами співачки працювала стиліст Ольга Ревуцька. Співачка блищала в розкішному вбранні від Mugler, David Koma та Lever Couture. Фільм-концерт Тіни Кароль «Біжу на світ» телеглядачі побачать 15 січня в ефірі каналу «1+1».

У фільм увійшли найкращі номери концерту, унікальні кадри підготовки цього масштабного шоу, а також ексклюзивні інтерв`ю Тіни. Режисерами фільму-концерту виступили Максим Делієргієв та Аліна Симоненко. Напередодні виходу фільму співачка випустила муд-відео першої частини концерту Подвійний рай на своєму ютуб-каналі.

Зауважимо, що Тіна Кароль вже оголосила нові дати виступів в Україні. Шоу «Красиво» пройде 7 березня в Херсоні, 8 березня в Одесі та 9 березня в Білій Церкві. Дати виступів в інших містах стануть відомими вже незабаром.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали