Тіна Кароль у свій день народження презентувала нову пісню «Троянди»

Прем’єра дня

Сьогодні, 25 січня, Тіна Кароль святкує день народження. У цей день співачка презентувала свою нову пісню «Троянди» — про глибокі почуття, які віддзеркалюють соціальну драму сьогодення.

«Піснею "Троянди" я хотіла заповнити порожнечу в серцях мільйонів людей для того, щоб мовчання нарешті знайшло саундтрек і голос. Важливими стали лише ті, з ким можна помовчати, ніби бути "на одній гучності". "Троянди" — це пісня про момент, коли всередині щось ламається на дві частини: на зраду і правду, на минуле та майбутнє», — каже співачка й авторка музики Тіна Кароль. 

Тіна написала смислову пісню про складні внутрішні переживання, використовуючи лише акустичну гітару, струнний оркестр і перкусію. 

Автором слів виступив Андрій Безкровний: «Мені пощастило доторкнутися до дива, якоїсь містичної суміші, що народжує все нові й нові твори, які знаходять відгук у ваших небайдужих серцях. Працювати в тандемі з Тіною, яка надихає, спонукає, змушує своєю сутністю, своїм талантом рухатися до нових творчих здобутків, — для мене це досвід, відповідальність і вікно безмежних творчих можливостей».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали