Тіна Кароль розсекретила свою вагу 

Результати схуднення

Прихильники не перестають захоплюватися красою та фігурою Тіни Кароль. Українська співачка постійно отримує коментарі та запитання стосовно свого раціону й характеристик тіла. 

Тому Король вирішила відверто розповісти про свою вагу. Артистка вперше поділилася тим, скільки вона важить.

У своєму Telegram-каналі співачка розмістила свої параметри зі спеціального застосунку, де розписані не лише вага її тіла, а й такі показники, як тілесний жир, скелетна мускулатура, вісцеральний жир та інші.

Судячи зі скріншота, зараз вага Тіни становить 53,3 кг. До цього зірка важила 58,4 кг. Втім, скільки часу їй знадобилося, аби втратити 5,1 кг, співачка не уточнила. Зазначимо, що Тіна, яка постійно сидить на дієтах, помітно схудла за останній час. Вона не раз розповідала, що дотримується доволі жорстких дієт, зокрема кетодієти. Раціон співачки складається з великої кількості жирів та білків, але водночас містить мінімум вуглеводів.

Фото: Telegram-канал Тіни Кароль

«Колишня вага. Результат схуднення у таблиці. Ранок почну  з ваги  і вперше кажу про неї відкрито. Вага втратилась, бо я обрала інший підхід до здоров`я.  Щоденні стреси, картизол на піку... аж потім прозріння. Зрозуміла, що вся проблема в інсуліні. Я на дієтах від 15 років. Все свідоме життя худла як самостійно, так і за будь-які гроші. Поки не зрозуміла, що це "розвод". Це ціла індустрія — схуднення, де невигідно казати правду.  Інсулін — вся біда тут. Він у нездоровому стані, бо раціон з дитинства — це вуглеводи та цукор. Як і в усіх звичайних школярів, він складався з картопельки,  котлетки, хлібчика, компотика, цукерочки, булочки», — написала Кароль.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали