Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя

Добра справа

Співачка Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного Єгора Кравцова з Маріуполя, яка цілий місяць провела під обстрілами окупантів.

На початку війни хлопчик написав щоденник, рядки якого облетіли не лише українські, а й світові ЗМІ. 

Тіна Кароль дізналася про щоденник Єгора з Мережі, тоді ж наважилася читати його на своїх благодійних сольних концертах на підтримку України, аби глядачі у залі змогли зрозуміти весь біль, який переживають українські діти під час війни.

Дізнавшись, що родина Єгора змогла вибратися з окупації, однак нині не має свого житла, Тіна Кароль подарувала їм квартиру в Західній Україні, в Івано-Франківській області. Про це йдеться в сюжеті телемарафону «Єдині новини».

«Одного ранку пролунав дзвінок: «Вітаю, я менеджер Тіни Кароль. Тіна на своїх концертах читає листи війни. І серед них лист вашого сина». Чоловік запитав, чи є нам де жити. Я відповіла, що ні. Тоді він сказав, що Тіна хоче подарувати нам квартиру», — розповідає журналістам Олена Кравцова, мати Єгора.

Команда співачки одразу запропонувала Олені оглянути нову квартиру, яку для зручності обставили всім необхідним. Переїхати у нове житло родина планує вже за тиждень.

«Тіно, ми дуже вам вдячні. Тепер так спокійно, що у дітей є дім. Чекаємо всіх у гості!» — каже Олена.

Нагадаємо, що це вже не вперше Тіна Кароль дарує переселенцям квартиру. У 2014 році ключі від нової квартири з рук співачки отримав учасник шоу «Голос країни» Антон Копитін, який залишився без житла внаслідок окупації Донецька.


Реклама

Популярные материалы

Принц Вільям виступив із промовою вперше після смерті Єлизавети ІІ...


Княгиня Монако відвідала показ Louis Vuitton у стильному образі...


6 наймодніших сумок сезону


Читайте також
Популярні матеріали