The Beatles представили нову пісню, яку завершили за допомогою штучного інтелекту

Останній хіт легендарного гурту

Учора, через 43 роки після смерті вокаліста The Beatles Джона Леннона, британський рок-гурт презентував свою нову «останню» пісню. Композиція Now And Then була створена за допомогою штучного інтелекту з використанням демозапису, зробленого Джоном у 1978 році.

The Beatles

З касетою з демозаписами учасники гурту вперше працювали у 1995 році у рамках проєкту The Beatles Anthology. Тоді були випущені композиції Free As A Bird і Real Love, однак представити Now And Then не вдалося через технічні проблеми, повʼязані з роботою над вокалом.

У 2022 році програмна система, розроблена Пітером Джексоном і його командою, нарешті уможливила відокремлення вокалу Джона Леннона від його фортепіанної партії. У результаті запис вдалося «оживити» та попрацювати з ним.

«Ця дивовижна історія музичної археології відображає нескінченну творчу цікавість The Beatles і спільне захоплення технологіями. Це знаменує собою завершення останнього запису, який Джон, Пол, Джордж і Рінго зробили разом, і відзначає спадщину найвидатнішої та найвпливовішої групи в історії популярної музики», — сказано на YouTube-каналі The Beatles.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали