Теракт у Дніпрі: як допомогти постраждалим

Жахлива трагедія

Під час масованої ракетної атаки 14 січня російські війська нанесли удар по багатоповерхівці у Дніпрі. Станом на 08:00 16 січня відомо про 35 загиблих, з них двоє дітей та 75 поранених, 14 з яких діти. Врятувати вдалося 39 осіб, зокрема 6 дітей. У місті оголошено 3 дні жалоби.

Ракетний удар по Дніпру

У найтемніші часи українці виявляють неабияку єдність, тож люди з усіх куточків країни шукають способи допомогти постраждалим і підтримати родини загиблих. Нижче ми зібрали інформацію про перевірені організації та збори, у яких ви можете взяти участь.

«Волонтери та прості люди принесли до створених пунктів підтримки дуже багато речей та їжі. Всього більш ніж достатньо. Тож наразі всім, хто хоче допомогти, радять робити це адресно», — заявив міський голова Дніпра Борис Філатов у етері телемарафону «Єдині новини».

Ракетний удар по Дніпру

На місці трагедії мобільний офіс розгорнув Координаційний штаб волонтерів Дніпра. Вони формують базу даних зниклих безвісти для поліції, консультують постраждалих і сім’ї загиблих, допомагають у розборі завалів, сортують передані речі та роблять багато іншого.

Безкоштовний притулок на необхідний термін пропонує благодійний фонд «Помагаєм». Волонтери допомагають з одягом, засобами гігієни та побутовими речами, а також надають психологічну та соціальну підтримку.

Ракетний удар по Дніпру

Український блогер, який висвітлює війну, дніпрянин Ігор Лаченков у своїх stories в Instagram публікує перевірену інформацію про збори для постраждалих від ракетного удару: тих, хто перебуває в лікарні, втратив близьких або житло.

Також перевірені контакти постраждалих можна знайти в публікації за посиланням.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали