«Тепер це наша історія»: Том Голланд розповів про стосунки із Зендеєю

Пара намагається уникати публічності

Том Голланд та Зендея зізналися ЗМІ, що зустрічаються. Першим це прокоментував актор під час інтерв’ю виданню GQ. Водночас він заявив, що намагається уникати публічності, коли мова йде про романтичні стосунки. 

«Я занадто поважаю її, щоб говорити про таке… Це не моя історія. Це наша історія. І ми говоритимемо про це, коли будемо готові говорити про це разом», — розповів актор.

Instagram: @tomholland2013

Том Голланд поділився, що його переслідують тривожні сни про папараці, які постійно оточують актора і, відповідно, позбавляють права на особисте життя. Такі сни стали реальністю, коли в мережі з’явилися фотографії, як Том цілується із Зендеєю в автомобілі. Пара, за словами актора, «відчуває себе позбавленою особистого життя».

«Одним із недоліків нашої слави є те, що конфіденційність більше не під нашим контролем і момент, який відбувається між двома людьми, які дуже люблять одне одного, тепер ділиться з цілим світом», — розповів Том Голланд. 

Instagram: @tomholland2013

Зендея пізніше також прокоментувала ситуацію. Вона, як і Том, не бажає показувати своє приватне життя. 

«Це було доволі дивно і заплутано. Я думаю, що любити когось — це сакральне і особисте, і ми хотіли б насолоджуватися цим тільки вдвох», — повідомила акторка. 

Том Голланд також зізнався, що Зендея навчила його: бути відомими — це теж робота. Так він звикав до прохань сфотографуватися та усміхався фанатам. Том зрозумів, що він не просто виконує роль у фільмі, а стає прикладом для інших. 

Нагадаємо, незабаром Том Голланд та Зендея вирушать у світовий престур — вони стали головними акторами фільму «Людина‑павук: Додому шляху нема». Прем’єра фільму відбудеться  17 грудня 2021 року. 


Реклама

Популярные материалы

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы