Олександр Педан анонсував проєкт про навчання в українських університетах

Телеведучий разом із донькою розповість про українські виші

Олександр Педан разом із командою комунікаційного агентства pedan|buro випустить проєкт «УніверСheck». За сюжетом, телеведучий із донькою-випускницею Лєрою вирушає в освітню подорож містами України задля пошуку університету мрії.

Мета проєкту — ознайомити абітурієнтів з українськими вишами, розповісти про їхні переваги та недоліки й про можливості для молоді у різних містах України. Освітню ініціативу планували запустити ще на початку весни, проте повномасштабне російське вторгнення внесло власні корективи. 

Команда проєкту побувала у десятьох обласних центрах України, серед них — Маріуполь, Харків, Одеса, Суми.

«Деяких університетів фізично вже немає, деякі пошкоджені. Але є люди! Люди, які готові продовжувати працювати, навчати. Це стало додатковою причиною, щоби попри все випускати «УніверСheck». Міста, які наразі окуповані або в яких ведуться бойові дії, ми теж покажемо… А розпочнемо проєкт із міст, які стали прихистком для людей з усієї країни, та університетів, у яких готові приймати студентів», — розповів Олександр Педан.  

Телеведучий буде прискіпливим до якості освіти, а його 17-річна донька звертатиме увагу на умови проживання в гуртожитках й позаурочні заняття.

Прем’єра проєкту «УніверСheck» відбудеться 31 травня на YouTube-каналі Олександра Педана.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали